Odzież damska

Awatar użytkownika
Perseuko
Posty: 472
Rejestracja: pn maja 06, 2019 11:14 am

Odzież damska

Post autor: Perseuko »

Sporo ostatnio się zastanawiam nad zakupieniem damskiej odzieży. Szukam sprawdzonego sklepu. Wiecie coś na ten temat i możecie coś polecić? Niedawno w internecie trafiłem na tą propozycję https://www.motionfashion.pl/odziez-damska-c-20.html . Myślicie, że warto się tutaj na coś skusić? Może sami korzystaliście z ich oferty? Dajcie znać proszę.
Nie wiem, czy to moja szczególna cecha, lecz rzadko czuję coś prócz szczęścia

Paulina
Posty: 221
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:15 pm

Re: Odzież damska

Post autor: Paulina »

A czy lubicie chodzić w kombinezonach? Ja ostatnio widziałam bardzo fajne damskie kombinezony w outlecie internetowym quickoutlet/pl/41-kombinezony-damskie po całkiem atrakcyjnych cenach :) Jeśli więc lubicie takie ciuchy i nie chcecie za nie przepłacać, to polecam się tam w wolnym czasie rozejrzeć :) Jestem przekonana, że coś dla siebie wybierzecie :)

kasiunia
Posty: 454
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: Odzież damska

Post autor: kasiunia »

Czyż nie lubicie Pani oglądać przymierzać i wreszcie kupować ciuchów ? Toż to przecież sama przyjemność, prawda? Bardzo lubię wyjść sobie do sklepu czy do galerii, poprzeglądać ciuszki, wypić kawę i zdecydować co wybrać. Zakupy internetowe także mają swoje plusy - szczególnie jak nie masz czasu na wychodzenie z domu albo jak pandemia nas uziemi w domu. W taki właśnie sposób kupiłam tę oto bluzeczkę - dstreet/pl/product-pol-38769-Bluzka-damska-BASIC-SANNY-kamelowa-Dstreet-RY1856.html .Kkolor zielony szczególnie przypadł mi do gustu. Z rozmiarem też nie było problemu - bluzka idealnie pasuje.

masala
Posty: 153
Rejestracja: pt lis 20, 2020 10:37 am

Re: Odzież damska

Post autor: masala »

Jeśli zdecydujesz się na ubrania i buty to zajrzyj do Desportivo. Tam znajdziesz bardzo duży wybór sportowych ubrań. Są to także najróżniejsze sportowe spodnie: desportivo/pl/pl/p/Spodnie-meskie-adidas-Aeroready-Motion-Sport-Pants-szare-HC0648/9988 .

Maczko0
Posty: 132
Rejestracja: wt mar 09, 2021 11:50 am

Re: Odzież damska

Post autor: Maczko0 »

Moim zdaniem w sieci jest sporo super sklepów, które warto sprawdzić. Ja ostatnio ubrania sportowe na valetta/pl/collections/sport zamawiałam i na pewno nie jest to ostatni raz. Super są!

patriss
Posty: 123
Rejestracja: pt sie 14, 2020 1:40 pm

Re: Odzież damska

Post autor: patriss »

Mam problem z wybieraniem sobie odzieży, dlatego tak wiele osób śmieje się ze mnie. Co z tego, że podoba mi się biały damski garnitur na kimś innym, skoro ja się w tym nie czuję. No sama nie wiem. Muszę coś zmienić, to pewne, ale nie mam zamiaru szukać pod kogoś. W ubraniach muszę się dobrze czuć przede wszystkim.

paulinajacka
Posty: 135
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:37 pm

Re: Odzież damska

Post autor: paulinajacka »

Zwłaszcza w sezonie wiosenno-letnim kobiety chcą wyglądać modnie i pięknie. Pamiętajcie, że podstawą jest zawsze komfort oraz wygoda podczas noszenia. Lubicie róż, ale nie wiecie jakie kolory pasują do różowego ? Przede wszystkim świetnie prezentować będą się pastelowe połączenia barw np. z fioletem, zielenią czy błękitem. Nie ma co się bać ubierać się cało na ten kolor czy kombinezon czy spódnica z bluzką będą pasować do siebie.
paulina modra

minella
Posty: 105
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 9:54 am

Re: Odzież damska

Post autor: minella »

Myślę że do różowego takie offpink/pl/product/t-shirt-boss-bananowy-3/ shirty na pewno pasują chociaż ja lubię też róż zestawiać z czernią ale latem lepiej nie zakładać niczego w ciemnych kolorach bo jest jeszcze cieplej więc takie bananowe shirty są idealne

lunko
Posty: 764
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Odzież damska

Post autor: lunko »

Każdy kupuje ciuchy według własnego gustu, ale warto też zwrócić uwagę, aby miały one dobrą jakość. Pod adresem: https://salme.pl/pol_m_Kurtki-zimowe-444.html udało mi się znaleźć ofertę z kurtkami zimowymi. Dajcie znać co o niej myślicie, bo dla mnie wydaje się być ciekawa.