co dla taty

łobuziak
Posty: 117
Rejestracja: czw wrz 03, 2020 7:22 am

co dla taty

Post autor: łobuziak »

Macie jakieś pomysły na prezent dla taty z okazji Dnia Ojca? Tata dużo czyta, ale czy książka to dobry pomysł? Może jakieś podpowiedzi.

sprytna
Posty: 140
Rejestracja: pn lis 09, 2020 1:42 pm

Re: co dla taty

Post autor: sprytna »

Może ta propozycja cię zainteresuje - zobacz tu taniaksiazka/pl/t/najlepsze-prezenty-na-dzien-ojca Masz tu bardzo duży wybór książek przygotowanych właśnie na Dzień Ojca. A jak twoj tata lubi czytać, to na pewno książka będzie dobrym prezentem. Sprawdź tą ofertę.

Paulina
Posty: 219
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:15 pm

Re: co dla taty

Post autor: Paulina »

A może Twój tata lubi łowić ryby? Jeśli tak, to sądzę, że może mu się spodobać coś ze sklepu corona-fishing/pl/Katalog,produktow/Prezent_dla_wedkarza/23. Jak widać mają tam bardzo fajne propozycje prezentów dla wędkarzy :) Tak więc jestem przekonana, że uda Ci się tam coś wybrać ;)

marysia
Posty: 381
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: co dla taty

Post autor: marysia »

W sklepie cupandyou/pl/prezenty/prezent-dla-taty-na-urodziny.html też macie propozycje prezentów dla taty z okazji urodzin, ale generalnie wydaje mi się, że taki praktyczny prezent sprawdzi się również z okazji Dnia Ojca, świąt itd. :)

djonka
Posty: 248
Rejestracja: ndz mar 07, 2021 4:56 pm

Re: co dla taty

Post autor: djonka »

Może jakaś fajna piżamka albo skarpetki? Na valetta/pl/collections/bielizna-meska pooglądaj sobie :) wydaje mi się że to fajny i praktyczny prezent

Molly
Posty: 145
Rejestracja: wt cze 23, 2020 6:20 pm

Re: co dla taty

Post autor: Molly »

Z doświadczenia wiem, że panowie lubią praktyczne prezenty. Dla taty czy dziadka zaproponowałabym saperkę. To taki drobiazg, który zawsze się przyda. I przy domu, i w samochodzie, i podczas wyjazdów. Rzuć okiem tu hobby4men/com/saperka-turystyczna-3-czesciowa-mfh-duza-w-etui-082-099.html - nie jest to duży wydatek, a saperka ładne i bardzo funkcjonalna.

tamara
Posty: 184
Rejestracja: wt maja 26, 2020 12:02 pm

Re: co dla taty

Post autor: tamara »

Może jakaś oryginalna atrakcja? Na przykład przejażdżka sportowym samochodem po torze wyścigowym. Bardzo ciekawą opcją jest jazda Ferrari F8 Tributo: devil-cars/pl/jazda/ferrari-f8-tributo . Myślę, że to super pomysł na prezent.

arabica
Posty: 154
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:44 pm

Re: co dla taty

Post autor: arabica »

A zobaczcie sobie również tutaj facetaria/pl/165-wody-po-goleniu - co fajnego i praktycznego można kupić. Ja przykładowo poszłabym w kierunku chociażby wody po goleniu, która zawsze się przyda. A druga strona medalu - ich słyszałam, że obłędnie pachną.

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: co dla taty

Post autor: kasiunia »

Znacie zainteresowania lub hobby ojca, więc znalezienie prezentu dla niego nie powinno stanowić dla nas najmniejszego problemu. Ojciec od lat pali papierosy, fakt że to szkodliwy nałóg ale jak on mówi jaki przyjemny. Rzecz w tym ,że ma swoja maszynkę do robienia papierosów, potrzebuje tylko dobrej jakości tytoniu. Na szczęście dobrej jakości tytonie papierosowe dostępne są w specjalistycznych sklepach i nie mieliśmy problemów z jego zakupem.