Gazetki promocyjne

Drzazga
Posty: 52
Rejestracja: wt lut 25, 2020 11:58 pm

Gazetki promocyjne

Post autor: Drzazga »

Czy kupujecie produkty z gazetek promocyjnych?

alaski
Posty: 38
Rejestracja: sob lut 22, 2020 1:54 am

Re: Gazetki promocyjne

Post autor: alaski »

Kupowanie z gazetek promocyjnych nie jest wcale takie różowe jakby się wydawało gdy oglądasz gazetkę. Po pierwsze nie wszystko jest rzeczywiście takie jak nam potrzeba. Poza tym promocje zwykle szybko się wyczerpują i trzeba się spieszyć. Lubię korzystać z promocji w Auchan bo mam do nich blisko egazetka/com/auchan/gazetka-auchan-18-03-do-24-03-2021-przytulnie-i-stylowo-hipermarkety-id1822/

alaski
Posty: 38
Rejestracja: sob lut 22, 2020 1:54 am

Re: Gazetki promocyjne

Post autor: alaski »

Kupowanie z gazetek promocyjnych nie jest wcale takie różowe jakby się wydawało gdy oglądasz gazetkę. Po pierwsze nie wszystko jest rzeczywiście takie jak nam potrzeba. Poza tym promocje zwykle szybko się wyczerpują i trzeba się spieszyć. Lubię korzystać z promocji w Auchan bo mam do nich blisko egazetka/com/auchan/gazetka-auchan-06-04-do-14-04-2021-skarbonka-14-id2056/

marysia
Posty: 381
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Gazetki promocyjne

Post autor: marysia »

Generalnie to super stroną jest dobryitani/pl gdzie znajdziecie informacje na temat obecnych promocji itd. Ja zawsze zaglądam na tę stronę przed większymi zakupami, bo dzięki temu udaje mi się sporo zaoszczędzić. W szczególności w tych cięzkich czasach jest to bardzo pomocne.

walicja
Posty: 70
Rejestracja: czw lip 30, 2020 1:30 pm

Re: Gazetki promocyjne

Post autor: walicja »

W sumie dzięki śledzeniu takich gazetek z promocjami możemy dość sporo zaoszczędzić na zakupach. Dlatego też bardzo często robimy zakupy przez internet. Ja nawet odkryłam jakiś czas temu ten serwis net-pocket dzięki któremu mam listę sklepów w których to można dość sporo takich punktów cashbacków zyskać i między innymi wymienić je na zniżki a nawet gotówkę.

marysia
Posty: 381
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Gazetki promocyjne

Post autor: marysia »

W obecnych czasach to chyba każdy sprawdza tego typu gazetki. Ja tez zaglądam na stronę blix/pl/sklep/media-markt przed zakupami. Dzięki temu wiem co, gdzie i jak kupić, aby najlepiej na tym wyjść.