Wybieramy telefon

poranek
Posty: 103
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:43 pm

Wybieramy telefon

Post autor: poranek »

No właśnie Zastanawiam się na jakiej podstawie dokonujecie wyboru telefonu dobrego i nowoczesnego? Bo patrząc tylko na sam wygląd to nie sądzę abyśmy dobry telefon wybrali. A poza tym słyszałam, że teraz także bardzo ważna jest specyfikacja danego telefonu. Chcąc coś więcej na ten temat się dowiedzieć znalazłam taki artykuł magazyn.ceneo/pl/artykuly/xiaomi-mi-11-lite-specyfikacja w którym to opisują telefon Xiaomi Mi 11 Lite. A ja nie wiedziałam, że taki model telefonu w ogóle powstał.

greta
Posty: 39
Rejestracja: wt mar 09, 2021 10:01 am

Re: Wybieramy telefon

Post autor: greta »

Model jest chyba mniej istotny =, ważne są odpowiednie zabezpieczenia i jeśli masz dobry komunikator - UseCrypt Messenger dobreprogramy/pl/usecrypt-messenger-to-najbezpieczniejszy-komunikator-na-rynku-tych-zabezpieczen-nie-zlamiesz,6628582455846529a to możesz spać spokojnie bo aplikacja przeznaczona dla użytkowników smartfonów z systemami Android (od 5.0) oraz iOS i skutecznie zabezpiecza przed zhakowaniem

kasjuszka
Posty: 153
Rejestracja: wt mar 09, 2021 9:43 am

Re: Wybieramy telefon

Post autor: kasjuszka »

iphone to moim zdaniem najlepszy wybór :) ja zamowilam na lantre/pl i dodatkowo sobie ubezpieczylam lantre.pl/lantre-care-ubezpieczenia-produktow-apple

lunko
Posty: 764
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Wybieramy telefon

Post autor: lunko »

Jak już uda Ci się wybrać odpowiedni telefon pamiętaj że należy zadbać o jego ochronę. Szkło hartowane będzie dobrą opcją. Więcej na ten temat znajdziesz pod adresem: rybnik/com/pl/wiadomosci,czy-szklo-hartowane-do-iphone-12-jest-potrzebne-skoro-telefon-ma-warstwe-ceramic-glass,wia5-3266-50591.html . Polecam :)

marysia
Posty: 385
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Wybieramy telefon

Post autor: marysia »

Telefon niestety nie ma tylu funkcji co tablet, dlatego warto pomyśleć również o zakupie takiego sprzętu. I tutaj z pewnością zainteresuje was jaki tablet graficzny do nauki zdalnej będzie najlepszy. Koniecznie zainteresujcie się tym tematem.