Słuchawki bezprzewodowe

Krecha
Posty: 81
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:50 pm

Słuchawki bezprzewodowe

Post autor: Krecha »

Cześć jeżeli szukasz solidnych, wygodnych i przede wszystkich dobrze brzmiących słuchawek bezprzewodowych to to jest artykuł dla Ciebie - magazyn.ceneo/pl/artykuly/apple-airpods-max-specyfikacja . Moim zdaniem nie ma na rynku lepszych słuchawek niż te :)

marysia
Posty: 375
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Słuchawki bezprzewodowe

Post autor: marysia »

Też uważam, że taki rodzaj słuchawek będzie najlepszym wyborem. Polecam wam sprawdzić ranking: słuchawki bluetooth bo zawarte w nim informacje pomogą wam w podjęciu właściwej decyzji :) Sama sugerowałam się tymi poleceniami, wybierając słuchawki dla siebie.

Molly
Posty: 141
Rejestracja: wt cze 23, 2020 6:20 pm

Re: Słuchawki bezprzewodowe

Post autor: Molly »

Krecha, słyszałam o tych słuchawkach i wiele osób je chwali. Ale one są od Apple, więc do tanich nie należą. Myślę, że warto je chronić przed uszkodzeniami i zgubieniem, np. w etui na airpods. Widziałam, że tutaj takie mają babaco.store/etui-na-airpods . Może to być świetny pomysł na prezent, zwłaszcza, że zbliżają się święta. Wśród wzorów są m.in. bohaterowie kreskówek Disneya czy filmów Marvela.

zonia
Posty: 97
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:19 am

Re: Słuchawki bezprzewodowe

Post autor: zonia »

Audictus ma fajne sluchawki, warto sobie zerknac :) cenowo tez bardzo przystepnie to wypada
Moduły fotowoltaiczne Sunergo https://sunergo.pl/moduly-fotowoltaiczne/

gbasia1
Posty: 73
Rejestracja: pt mar 12, 2021 8:41 am

Re: Słuchawki bezprzewodowe

Post autor: gbasia1 »

Bardzo fajne słuchawki są na stronie topbuy.eu/pl/menu/sluchawki-bezprzewodowe-ferrari-6072. Kupowałam je dla syna z okazji urodzin w zeszłym roku. Mówi, że mają dobrą jakość dźwięku. Wizualnie również są w porządku :)

marysia
Posty: 375
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Słuchawki bezprzewodowe

Post autor: marysia »

Poza słuchawkami warto też zainwestować w najlepsze soundbary Ja dość długo z tym zwlekałam, ale ostatecznie cieszę się, ze udało mi się podjąć tak dobrą decyzję w tym temacie.