Jak schudnąć - czy catering dietetyczny to dobry wybór?

djonka
Posty: 246
Rejestracja: ndz mar 07, 2021 4:56 pm

Jak schudnąć - czy catering dietetyczny to dobry wybór?

Post autor: djonka »

Hejka, jestem z Serocka i poszukuję opcji na catering dietetyczny. Chciałabym trochę schudnąć i zastanawiam się czy to dobry wybór

greta
Posty: 39
Rejestracja: wt mar 09, 2021 10:01 am

Re: Jak schudnąć - czy catering dietetyczny to dobry wybór?

Post autor: greta »

Jak z Serocka, to może to Ci spasuje supermenu/com/pl/catering-dietetyczny-serock/ Diet mają w ofercie kilka i jedzenie naprawde dobre, jakościowo też wyższa półka.

kasjuszka
Posty: 153
Rejestracja: wt mar 09, 2021 9:43 am

Re: Jak schudnąć - czy catering dietetyczny to dobry wybór?

Post autor: kasjuszka »

Na pewno nie zaszkodzi jak sobie poczytac troche tego bloga zwalczotylosc/pl/ dieta dietą, ale to cały czas trzeba pracowac nad wyrobieniem sobie dobrych nawyków :)

Sanfiko
Posty: 103
Rejestracja: pt paź 30, 2020 11:52 am

Re: Jak schudnąć - czy catering dietetyczny to dobry wybór?

Post autor: Sanfiko »

Bardzo polecam wszystkim, kto chce spożywać regularnie, zrównoważone kalorycznie i co do składników posiłki. Dodatkowo, jak w fitboxy/pl/ posiłki są różnorodne i smaczne. Zamawiając dopasować można wartość kaloryczną, rodzaj diety np. wegetariańską + ryby i umówić stałe pory dostarczania posiłków. Dla mnie w FITBOXY ważna też jest nie za wysoka cena.

Sanfiko
Posty: 103
Rejestracja: pt paź 30, 2020 11:52 am

Re: Jak schudnąć - czy catering dietetyczny to dobry wybór?

Post autor: Sanfiko »

Coraz więcej osób chyba korzysta z takiej opcji na odchudzanie. Nie ma się co dziwić, dużo pracujemy i mamy mało czasu na przygotowywanie sobie dietetycznych posiłkow. Jest to na pewno też bardzo wygodna opcja Smile Ja już znalazłam dla siebie odpowiednią firmę z takimi usługami. Mowa tutaj o fitboxy/pl/ - sprawdźcie sami.

Awatar użytkownika
Wajkud
Posty: 222
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:45 pm

Re: Jak schudnąć - czy catering dietetyczny to dobry wybór?

Post autor: Wajkud »

Przede wszystkim wybieraj produkty najlepszej jakości. Zwykłe oleje zamień na na przykład taką oliwę Hiszpańską https://www.aleora.pl/pl/c/Oliwa-Hiszpanska/23 . Moim zdaniem to świetny produkty, który zdecydowanie jest prozdrowotny. Dlatego jeżeli chcecie skutecznie i szybko schudnąć to polecam zrobić zakupy w tym właśnie sklepie.
Etykieta to umiejętność ziewania z zasłoniętymi ustami

Awatar użytkownika
michal111
Posty: 7
Rejestracja: pn wrz 06, 2021 6:51 pm

Re: Jak schudnąć - czy catering dietetyczny to dobry wybór?

Post autor: michal111 »

Podepnę się do tematu - może znacie jakąś stronę, która oferuje smaczny catering dietetyczny w Warszawie? Mam problemy z nadwagą i nie mam czasu gotować sam dla siebie, dlatego zależy mi na zdrowym i dobrym jedzeniu w rozsądnych cenach. Co moglibyście mi polecić?
To człowiek zawsze stwarzał swoich bogów, nie zaś oni jego.

djonka
Posty: 246
Rejestracja: ndz mar 07, 2021 4:56 pm

Re: Jak schudnąć - czy catering dietetyczny to dobry wybór?

Post autor: djonka »

A bielizna wyszczuplająca? Moim zdaniem to jedna z rzeczy które warto mieć w szafie. Na przykład na valetta/pl/collections/bielizna-wyszczuplajaca macie wybór duży

Kamcior
Posty: 26
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 11:57 pm

Re: Jak schudnąć - czy catering dietetyczny to dobry wybór?

Post autor: Kamcior »

Nie jest zwolenniczką cateringów dietetycznych. To nie jest rozwiązanie na każdą kieszeń i na pewno nie na stałe...Raczej sugerowałabym pomyśleć o profesjonalnym wsparciu bariatry stąd odchudzanie.medicover/pl/bariatria-czym-jest-zabiegi-i-poradnie/ szczególnie gdy ktoś ma spory bagaż do zrzucenia. Bo też i nie zawsze główą przyczyna otyłości objadanie się

Sanfiko
Posty: 103
Rejestracja: pt paź 30, 2020 11:52 am

Re: Jak schudnąć - czy catering dietetyczny to dobry wybór?

Post autor: Sanfiko »

Warto, nie wyobrażam sobie przy moim trybie pracy planować codzienne menu i liczyć kalorie. Zamówiłam sobie dietę od Nice To Fit You i jestem zaskoczona, jakie mają dobre jedzenie, a już jestem pod tym względem wymagająca ;)