Zakupy spożywcze

poranek
Posty: 103
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:43 pm

Zakupy spożywcze

Post autor: poranek »

Zastanawiam się czy by nie zacząć robić także zakupów spożywczych internetowo. Bo jednak dość dużo czasu traci się na chodzenie po sklepach i szukaniu takich podstawowych artykułów. To też zaczęłam przeglądać internet i tak trafiłam na tę stronę ceneo/pl/Oliwy_i_oleje/Rodzaj:Olej_rzepakowy.htm na której to można znaleźć dość duży wybór w olejach rzepakowych i to w bardzo dobrych cenach.

Paulina
Posty: 220
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:15 pm

Re: Zakupy spożywcze

Post autor: Paulina »

Ja uważam, że takie zakupy spożywcze najbardziej opłaca się robić przez internet ;) Sama też korzystam z takiej metody. Jako, że używam w kuchni dość dużo mąki, kupuję sobie zawsze większe jej ilości na zapas na stronie internetowej jawo2008/pl/153-maka-semolina-z-pszenicy-durum.html. Czy ktoś z Was miał może wcześniej z tym sklepem do czynienia?

tamara
Posty: 184
Rejestracja: wt maja 26, 2020 12:02 pm

Re: Zakupy spożywcze

Post autor: tamara »

Warto korzystać z różnych promocji. Na przykład w Carrefour mają teraz promocję ceny niskie jak dawniej. Dzięki temu można zaoszczędzić dość sporo na różnych produktach.

Zafira
Posty: 64
Rejestracja: pt maja 08, 2020 4:27 pm

Re: Zakupy spożywcze

Post autor: Zafira »

Według mnie to świetny pomysł. Ja ostatnio przekonałam się do robienia zakupów spożywczych przez internet i robię je na platformie cashbackowej net-pocket. Sporo oszczędzam czasu i jeszcze pieniędzy.

armonia
Posty: 163
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:28 pm

Re: Zakupy spożywcze

Post autor: armonia »

Jasne, że to świetny sposób i coraz więcej osób decyduje się na robienie zakupów spożywczych w sieci. Ostatnio znalazłam batony proteinowe, duży ich wybór w fitorsweet/pl/dania-i-dodatki/zdrowe-slodycze-i-przekaski/batony/batony-proteinowe i tak myślę, by zrobić sobie większe zapasy. Normalnie w sklepach ciężko znaleźć te marki

Lucy
Posty: 47
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:44 pm

Re: Zakupy spożywcze

Post autor: Lucy »

Zgadzam się, teraz coraz więcej osób decyduje się na zakup jedzenia online. Sklepy też dostosowały do nich ofertę, na przykład ten anabru/pl/ . Działają w Warszawie i okolicach. Dowożą produkty spożywcze prosto do domu, a wszystko jest świeże, dzięki temu, że posiadają własne komory chłodzące. Dodatkowo będziecie też mogli zaplanować kolejne zakupy.

karamba
Posty: 147
Rejestracja: pt sie 14, 2020 1:42 pm

Re: Zakupy spożywcze

Post autor: karamba »

Ja to w różnych miejscach takie zakupy robię, ale najbardziej to jakoś do mnie przemawia centrum handlowe targówek . Lubię to miejsce po prostu, również ogólnie do spędzenia wolnego czasu. Człowiek może się przespacerować i jednocześnie po prostu miło spędzić czas. Szkoda tylko, że portfela za darmo nie uzupełniają :D :D

armonia
Posty: 163
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:28 pm

Re: Zakupy spożywcze

Post autor: armonia »

Ja większość zakupów robię na stronie bee/pl/diet-food-makaron-konjac-spaghetti-200-g_p148003.html . Co bym nie potrzebowała do gotowania to dostane właśnie na tej stronie. Na dzień dzisiejszy nie opłaca mi się jeździć po sklepach kilka razy w tygodniu by mieć zrobione zakupy spożywcze. Wszystko mam pod ręką w jednym miejscu :)

tutsi
Posty: 114
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:48 pm

Re: Zakupy spożywcze

Post autor: tutsi »

Też zdarza mi się robić zakupy spożywcze w internecie :) najchętniej zaglądam do sklepów ze zdrową i ekologiczną żywnością. Jakiś czas temu odkryłam miejsce, gdzie można zamówić dobre jakościowo oleje tłoczone na zimno i nierafinowane ( a więc najzdrowsze). To sklep gospodarstwa rolnego Wielkie Rychnowo olejewielkierychnowo/pl/. Szeroki wybór, najlepsza jakość a do tego niewygórowane ceny.

lola
Posty: 100
Rejestracja: sob lip 11, 2020 11:02 pm

Re: Zakupy spożywcze

Post autor: lola »

Zdrowa dieta to podstawa jeśli chcemy mieć energie i dobre wyniki. Ja zawsze czytam etykiety zanim coś wrzucę do koszyka na zakupach. Jeśli zaś chodzi o wędliny to już od jakiegoś czasu zamawiam je tutaj smakidolinyzielawy/pl/ Mam pewność, że są świeże, swojskie i mają prosty skład.