Praca za granicą i zasiłek rodzinny

lunko
Posty: 747
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Praca za granicą i zasiłek rodzinny

Post autor: lunko »

Czy wiecie że pracując w Niemczech należy wam się też zasiłek rodzinny jak macie dziecko na utrzymaniu? Tutaj zwrot-podatkow/pl/zasilek-rodzinny-niemcy możecie więcej w tym temacie poczytać, moja siostra go dostaje bo tam właśnie pracuje aktualnie.

gbasia1
Posty: 73
Rejestracja: pt mar 12, 2021 8:41 am

Re: Praca za granicą i zasiłek rodzinny

Post autor: gbasia1 »

A czy ktoś z Was szuka pracy we Francji? Bo jeśli tak to mogę polecić polandworkforce/com/praca-francja/, gdzie znajdziecie różnego rodzaju ogłoszenia o pracę na terenie Francji :)

Jolka
Posty: 67
Rejestracja: ndz sie 02, 2020 7:34 pm

Re: Praca za granicą i zasiłek rodzinny

Post autor: Jolka »

Wiem, że teraz za granicą wcale nie jest tak ciekawie. Często pensje są zbliżone do tych w Polsce. Widziałam, że jest sporo fajnych ofert, tak jak ta info4serwis/pl/forum/ogloszenia-praca-f20/copywriter-poszukiwany-funkymedia-lodz-t5333.html . Potrzebują copywritera. Kandydat musi świetnie znać język polski, ale nie jest wymagane doświadczenie w zawodzie. Warto sprawdzić, bo warunki są atrakcyjne.

marysia
Posty: 375
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Praca za granicą i zasiłek rodzinny

Post autor: marysia »

Nie ma co ryzykować wyjazdem na własną rękę. O różnych sytuacjach w końcu się słyszy. Najbezpieczniej będzie, jeśli skorzystacie z pomocy doświadczonej agencji pracy tymczasowej, jak na przykład MG Solutions. W zeszłym roku, to właśnie dzięki nim udało mi się znaleźć dobrze płatną pracę, także polecam.

Maczko0
Posty: 132
Rejestracja: wt mar 09, 2021 11:50 am

Re: Praca za granicą i zasiłek rodzinny

Post autor: Maczko0 »

W sumie jak się teraz tak zastanowic i popatrzec to w Polsce można coraz lepsze oferty złapać. Sam zatrudniłem się w firmie pod Poznaniem - imex-logistics/pl/Praca.html akurat jako kierowca, ale mają też oferty na inne stanowiska

armonia
Posty: 163
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:28 pm

Re: Praca za granicą i zasiłek rodzinny

Post autor: armonia »

Nie wiem jak to jest zagranicą, ale przecież nie wyjeżdża sie po zasiłek, a do pracy. W każdym razie pewnie lepiej przez agencje. Niestety nie mam o tym wiedzy, bo mnie interesuje praca Gdańsk - w tym mieście chcę znaleźć zatrudnienie

djonka
Posty: 246
Rejestracja: ndz mar 07, 2021 4:56 pm

Re: Praca za granicą i zasiłek rodzinny

Post autor: djonka »

Super warunki jeśli chodzi o prace są w folimpex/com/pl/ - a mają sporo ofert, może się jednak skusisz na zostanie w kraju