Kurier

marlena
Posty: 48
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:40 pm

Kurier

Post autor: marlena »

Jakimi kueireami wysyłacie paczki do Anglii ? Ja szukam sprawdzonego kuriera i nie wiem na którego się zdecydować. Czytałam artukuł że cos się zmieni po brexicie tsl-biznes/pl/newsy/paczki-do-anglii-z-polski-co-sie-zmieni-po-brexicie/ no ale czy to będzie ? Może polecicie mi dobrego kuriera gdzie paczki sa szybko dostarczane.

walicja
Posty: 70
Rejestracja: czw lip 30, 2020 1:30 pm

Re: Kurier

Post autor: walicja »

Mimo, że jest bardzo dużo różnych kurierów to jak przychodzi co do czego to nie można znaleźć jakiegoś takiego dobrego i sprawdzonego kuriera. A że ja muszę wysłać paczkę do Anglii to wiadomo, że zależy mi na tym aby paczka dotarła na czas i w całości. I jak szukałam takich informacji na ten temat w necie to trafiłam na tę stronę asta24/pl/2019/10/11/4-proste-kroki-by-wyslac-paczke-do-anglii z której to dowiedzieć się można bardzo dużo na temat wysyłki paczek do Anglii.

Molly
Posty: 141
Rejestracja: wt cze 23, 2020 6:20 pm

Re: Kurier

Post autor: Molly »

Jeśli chcesz takie paczki wysyłać tanio to skorzystaj z usług pośrednika. U takiego brokera możliwe jest np. w dhl zamówienie kuriera albo w UPS. No generalnie tam będziesz miała wybór. U brokera porównujesz ceny i wybór najkorzystniejszej opcji nie jest trudne. U mnie sprawdza się broker kurjerzy/pl. To obecnie największy broker online w kraju i opcji wysyłki jest zawsze dużo.

lunko
Posty: 747
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Kurier

Post autor: lunko »

Najtańszy palety kurier dostępny jest u pośrednika inaczej mówiąc brokera kurierskiego. Teraz raczej już każdy w ten sposób nadaje przesyłki bo to najzwyczajniej w świecie najbardziej opłaca

marysia
Posty: 375
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Kurier

Post autor: marysia »

Jeśli chodzi o dostarczanie paczek, to ja korzystam obecnie z usług Orlena, bo dla mnie to najwygodniejsza opcja. Mogę odebrać swoje zamowienie o dogodnej dla siebie porze. Swoją drogą, to na stronie 360edumobi/com/pl/lifestylowo/item/524-orlen-paczka-co-to-takiego znajdziecie wyczerpujący artykuł, właśnie na ten temat - myślę, że was zainteresuje.

armonia
Posty: 163
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:28 pm

Re: Kurier

Post autor: armonia »

Zgodzę się, że wybór dobrego kuriera jest bardzo ważny. Tak samo ważne jest odpowiednie przygotowanie przesyłek do transportu i ich zabezpieczenie. Na pewno potrzebne w tym celu będą niezwodne taśmy pakowe, które oferuje między innymi producent TCM Service - bardzo polecam

Kamcior
Posty: 26
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 11:57 pm

Re: Kurier

Post autor: Kamcior »

Nam udało się wreszcie dorobić swojego dostawcy i nim wysyłamy zarówno towar w kartonach owiniętych folią bąbelkową do paczkomatów jak i palety. Jako przydatny tip, zobaczcie na asortyment tego dostawcy pakolandia/pl/ maja w ofercie kartony dopasowane do wytycznych paczkomatów