Polskie kiszonki

Awatar użytkownika
Wajkud
Posty: 223
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:45 pm

Polskie kiszonki

Post autor: Wajkud »

Czy ktoś z was planuje zakup kiszonek? Nie wiecie na jaką restaurację warto się zdecydować? Moim zdaniem najlepiej jest zerknąć na tą stronę https://delikatesy.ufukiera.pl/marynaty-i-kiszonki . Muszę przyznać, że sam często u nich zamawiam, bo mają naprawdę świetne jedzenie. Polecam każdemu, kto lubi polską kuchnię.
Etykieta to umiejętność ziewania z zasłoniętymi ustami

Zafira
Posty: 64
Rejestracja: pt maja 08, 2020 4:27 pm

Re: Polskie kiszonki

Post autor: Zafira »

Kapusta kiszona i pyszna kiełbasa, to właśnie najlepszy spożywczy zestaw mojego męża :) A tak à propos produktów mięsnych to będzie trzeba już niedługo myśleć o ich zamówieniu. Z pewnością skorzystam z bogatej oferty aromatycznych i świeżych wędlin Karol-Zakłady Mięsne.

marlena
Posty: 48
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:40 pm

Re: Polskie kiszonki

Post autor: marlena »

Ja uwielbiam kapustę kiszoną czy tez ogórki, ale w sklepach to wszystko takie octowe. Cięzko kupić coś dobrego, ale zerknę na link i chętnie coś zamówię z kiszonek, skoro takie są dobre. ja staram się zawse kupowac produkty u producenta, chociazby wędliny wybieram od Karol-zakłady mięsne, tam zawsze są świeże i pyszne, nawet moje dzieci co nie przepadają za białą to ta im bardzo smakuje.

lola
Posty: 100
Rejestracja: sob lip 11, 2020 11:02 pm

Re: Polskie kiszonki

Post autor: lola »

Ja uwielbiam swojskie wędliny! Niedawno odkryłam ten sklep smakidolinyzielawy/pl/ i tylko tam zamawiam szynki i kiełbasy dla siebie i bliskich. Wiem co jemy, jest smacznie i bez zbędnych polepszaczy smaku i chemii. O to przecież chodzi prawda? Zdrowie jest najwazniejsze.

paulinajacka
Posty: 135
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:37 pm

Re: Polskie kiszonki

Post autor: paulinajacka »

Kiszonki powinny być podstawą naszej diety, gdyż posiadają mnóstwo pozytywnych właściwości np. zawierają także witaminy z grupy B i takie minerały, jak: magnez, cynk, fosfor, potas czy wapń. Ogórki kiszone w worku są naturalnym probiotykiem, wskazanym do spożycia np. po antybiotykoterapii w celu odbudowy prawidłowej flory w przewodzie pokarmowym.
paulina modra