Szybkie sprzątanie podłóg

Awatar użytkownika
Wajkud
Posty: 222
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:45 pm

Szybkie sprzątanie podłóg

Post autor: Wajkud »

Jak sprzątacie podłogi w swoich domach? Ja jestem w stanie skutecznie posprzątać swój wcale niemały metraż dzięki temu urządzeniu http://hizero.pl/gdzie-kupic/ . Nie wyobrażam sobie wiosennych porządków bez czegoś takiego. Jest to znaczne ułatwienie życia codziennego. A przecież o to w tym wszystkim chodzi.
Etykieta to umiejętność ziewania z zasłoniętymi ustami

marysia
Posty: 381
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Szybkie sprzątanie podłóg

Post autor: marysia »

Ja ostatnio skorzystałam z oznowania pomieszczeń, oferowanego przez firmę Airozone. Dowiedziałam się, że syn jest alergikiem i bardzo ważna jest czystość w domu. To właśnie lekarz podsunął mi temat ozonowania :) I cieszę się, że zdecydowałam się na taką usługę.

Awatar użytkownika
maksik
Posty: 5
Rejestracja: pn mar 01, 2021 9:46 pm

Re: Szybkie sprzątanie podłóg

Post autor: maksik »

Znacie jeszcze jakiś ciekawy sprzęt? Chętnie przejrzę wasze propozycje.
Jesteśmy tym, co wielokrotnie powtarzamy. Doskonałość zatem nie jest jednorazowym aktem, a nawykiem

poranek
Posty: 103
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:43 pm

Re: Szybkie sprzątanie podłóg

Post autor: poranek »

Jeśli chodzi o sprzątanie podłóg i to szybkie to nie wiem czy takie sprzątanie w ogóle jest możliwe. Wiem coś na ten temat bo jednak mam firmę zajmującą się fachowym sprzątaniem. I także bardzo dobrze wiem, że sprzęt do sprzątania musi być bardzo dobrej jakości. I tak też między innymi tutaj cleantec/com/pl/wozki-z-tworzywa-sztucznego-tsk-c-55_96.html znalazłam takie świetne wózki serwisowe które z pewnością wiele nam ułatwią.

mirka00
Posty: 170
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:46 pm

Re: Szybkie sprzątanie podłóg

Post autor: mirka00 »

Wiele zależy od podłogi. Ogólnie może iść albo lepiej, albo gorzej, ale warto przemyśleć różne kwestie z tym związane. Na przykład fajnym pomysłem jest zakup takiej podlogi24.net/premium-floor-88718-dab-jantar-premium-floor-natural-legend-dab-naturalny-zocisty-transport-gratis-!!!-od-rki-na-magazynie-o_l_7305.html podłogi. Ją sprząta się bez większych problemów. a o to nam właśnie chodzi, prawda?

marysia
Posty: 381
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Szybkie sprzątanie podłóg

Post autor: marysia »

Szybko to nie znaczy skutecznie. Ja mam w domu alergika, więc muszę sprzątać naprawdę bardzo dokładnie. Raz na jakiś czas korzystam także z oferty firmy Airozone świadczącej usługi w zakresie Ozonowania. Usuwają wszystkie drobnoustroje z powietrza, niewidoczne gołym okiem.

masala
Posty: 152
Rejestracja: pt lis 20, 2020 10:37 am

Re: Szybkie sprzątanie podłóg

Post autor: masala »

Możesz rzucić okiem także na sprzęty pomagające w sprzątaniu: erpixkarcher24/pl/18-sprzatanie-lazienki . Myślę, że przy sprzątaniu takie akcesoria mogą się przydać. Warto się zainteresować, oferta tej firmy jest bardzo szeroka i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

lunko
Posty: 761
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Szybkie sprzątanie podłóg

Post autor: lunko »

Chciałbyś porządki wykonać możliwie jak najszybciej, a zaoszczędzony czas poświęcić na przyjemności oraz pasje? W sieci jest wiele artykułów, które podpowiadają wiele na temat sprzątania, jeden z nich znajdziecie pod linkiem https://ecofloor.pl/przedswiateczne-por ... go-zaczac/

tamara
Posty: 184
Rejestracja: wt maja 26, 2020 12:02 pm

Re: Szybkie sprzątanie podłóg

Post autor: tamara »

Czasem trzeba też zrobić bardziej gruntowne czyszczenie podłogi. Dobrym rozwiązaniem może być w takiej sytuacji na przykład pranie wykładzin: https://www.pure-crystal.pl/czyszczenie ... -warszawa/ . Warto pomyśleć o takich usługach.