Uczelnia

Awatar użytkownika
Wajkud
Posty: 223
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:45 pm

Uczelnia

Post autor: Wajkud »

Cześć! Ostatnio sporo zastanawiam się nad pójściem na studia. Szukam więc jakiejś dobrej i sprawdzonej oferty. Macie może jakieś propozycje? Poszperałem trochę w internecie i trafiłem na tą stronę https://wwszip.pl/ . Porozmawiałem o tym ze swoim znajomym i ten polecił tą uczelnię. Myślicie, że faktycznie warto się na nią zdecydować? Dajcie znać.
Etykieta to umiejętność ziewania z zasłoniętymi ustami

tutsi
Posty: 115
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:48 pm

Re: Uczelnia

Post autor: tutsi »

Ja złożyłam papiery na uczelnię medyczną - na Mazowiecką Uczelnię Medyczną w Warszawie. Polecam jeśli interesują Was kierunki takie jak fizjoterapia, pielęgniarstwo czy nawet położnictwo. Wysoki poziom, wykładowcy z doświadczeniem i wiedzą. Na uczelni panuje bardzo przyjazna atmosfera :)

patriss
Posty: 125
Rejestracja: pt sie 14, 2020 1:40 pm

Re: Uczelnia

Post autor: patriss »

A widzisz, ja także myślę o tej uczelni. Już nawet ten mum.edu/pl/studia-jednolite-magisterskie-fizjoterapia/ kierunek sobie wybrałam, jako dla mnie, ten jedyny. Fizjoterapia zawsze mnie tak jakoś kręciła i myślę, że mogę z nią związać swoją przyszłość ;) .

paulinajacka
Posty: 135
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:37 pm

Re: Uczelnia

Post autor: paulinajacka »

Dużo osób wybiera kierunki związane z zarządzaniem, ale przed podjęciem studiów warto dokładnie dowiedzieć się na czym polega ten kierunek, jakie daje możliwości oraz co można robić po zarządzaniu . Warto usystematyzować taką wiedzę przed podjęciem studiów, gdyż dzięki temu będziecie chociaż trochę wiedzieć jak to wygląda i jakie są możliwości na pracę. Uczelnia to także bardzo ważna sprawa przy wyborze, gdyż wysoki poziom i zaangażowanie wykładowców pomoże wam na zdobycie jak największej ilości wiedzy.
paulina modra

iriss
Posty: 60
Rejestracja: wt gru 15, 2020 1:29 pm

Re: Uczelnia

Post autor: iriss »

Przyznam się, że nie mam pojęcia gdzie iść teraz na studia... Też cały czas szukam dla siebie miejsca, gdzie wykonam swoje studia logistyka w przedsiębiorstwie. A może ktoś z was też wybiera się na taki kierunek i też znalazł już dla siebie odpowiednią szkołę? Co? Polecicie jakąś uczelnię?

qinga
Posty: 25
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:40 pm

Re: Uczelnia

Post autor: qinga »

tutsi pisze:
śr lut 17, 2021 11:49 am
Ja złożyłam papiery na uczelnię medyczną - na Mazowiecką Uczelnię Medyczną w Warszawie. Polecam jeśli interesują Was kierunki takie jak fizjoterapia, pielęgniarstwo czy nawet położnictwo. Wysoki poziom, wykładowcy z doświadczeniem i wiedzą. Na uczelni panuje bardzo przyjazna atmosfera :)
To rzeczywiście świetna uczelnia :) natomiast dodam od siebie, ze od wielu miesięcy to juz nie jest MUM tylko Warszawska Akademia Medyczna :) czytałam gdzieś, ze mogą się cieszyć mianem pierwszej w Polsce niepublicznej uczelni medycznej akademickiej.