Szukam pożyczki

mirka00
Posty: 170
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:46 pm

Szukam pożyczki

Post autor: mirka00 »

Cześć, szukam dobrej pożyczki, jakiś pomysł?

patriss
Posty: 123
Rejestracja: pt sie 14, 2020 1:40 pm

Re: Szukam pożyczki

Post autor: patriss »

Cześć, może sprawdź ktorydoradca/pl . Tu ci mogą pomóc, bo czasem takie samodzielne szukanie może tylko nam się przyczynić do tego, że wpadniemy w długi, albo znajdziemy bardzi nieciekawą ofertę. Moim zdaniem wszystkie kredyty powinny iść albo przez pośrednika niezależnego, albo przez pośrednika bankowego. Wtedy byłoby o wiele łatwiej i mniejsze długi.

karamba
Posty: 147
Rejestracja: pt sie 14, 2020 1:42 pm

Re: Szukam pożyczki

Post autor: karamba »

A jakbym chciała się tym zająć wszystkim w sensie, chciałabym pośredniczyć w kredytach, to jakie doradca finansowy zarobki doradcakredytowy.augustow/pl/doradca-kredytowy-ile-kosztuje-a-ile-zarabia/ ma ? Czytam właśnie, że to wszystko zależy, ale, no chcę mieć jakieś rozeznanie.

Drzazga
Posty: 52
Rejestracja: wt lut 25, 2020 11:58 pm

Re: Szukam pożyczki

Post autor: Drzazga »

W ostatnim roku pewnie pandemia spowodowała, że coraz trudniej dostać dobry kredyt. Mnożą się tylko szybkie pożyczki pozabankowe, które są upiornie drogie i nienegocjowalne. Próbowałam przez to przebrnąć i w końcu wybrałam Lombard na Złotej. Wstawiłam domową biżuterie, wycenili całkiem przyzwoicie. Jak spłacę pożyczoną kasę, to odbiorę. Jasno i do wytrzymania. lombardnazlotej/pl/

arabica
Posty: 159
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:44 pm

Re: Szukam pożyczki

Post autor: arabica »

Z pożyczkami, kredytami, trzeba naprawdę uważać. Chociażby na podstawie kredytów frankowych możemy zaobserwować się, jak to się wszystko źle kończy. A potem tam całą sprawa frankowiczów- walka, aby wygrać z takim bankiem. Nie jest to wcale takie proste....

armonia
Posty: 163
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:28 pm

Re: Szukam pożyczki

Post autor: armonia »

Jeśli masz problem z uzyskaniem kredytu to pomoże ci ten doradca boldinvest/pl/ . Zadzwoń lub napisz maila i się umów na rozmowę. Ja tam sobie współpracę bardzo chwalę, nigdy nie wezmę kredytu zanim nie skonsultuję się z tym doradcą

lunko
Posty: 764
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Szukam pożyczki

Post autor: lunko »

Jeśli chodzi o pożyczkę, musisz to naprawdę dobrze przemyśleć. Jako frankowicz, do dziś żałuję decyzję o swojej pożyczce we frankach. Na stronie: biznes-finanse/pl/jak-starac-sie-o-uniewaznienie-kredytu-we-frankach/ udało mi się znaleźć wpis, po którym odzyskałem nadzieję na wyjście z długów.

mirka00
Posty: 170
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:46 pm

Re: Szukam pożyczki

Post autor: mirka00 »

Zanim jednak podejmiesz tę decyzję i popiszesz umowę zastanów się kilkukrotnie czy nie dasz sobie bez niej rady. Czasami bywa tak, że myślimy, że nie damy rady, ale po dłuższym udaję nam się znaleźć inną, lepszą opcję. A może zasięgniesz pomocy u radcy finansowego? Wpadnij tutaj kredytszczecin/com/ekspert-finansowy-goleniow/, a dowiesz się więcej na ten temat. Myślę, że ten artykuł ci pomoże.

kasiunia
Posty: 454
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: Szukam pożyczki

Post autor: kasiunia »

Zanim zaczniesz szukać pożyczki naucz i zacznij oszczędzać. Każdy kredyt i pożyczkę prędzej czy później trzeba będzie spłacić - to pewne.Jeśli nie będziesz umieć gospodarować finansami osobistymi nie zostanie ci środków finansowych na spłatę tej pożyczki. To właśnie prawa Parkinsona mówią o tym jak należy gospodarować finansami osobistymi i jak ustrzec się błędów.

lunko
Posty: 764
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Szukam pożyczki

Post autor: lunko »

A jak z kredytami dla osób zadłużonych??