Wesele

karamba
Posty: 147
Rejestracja: pt sie 14, 2020 1:42 pm

Wesele

Post autor: karamba »

Wiem, że będziecie zaskoczeni, ale nam się z narzeczonym marzy ślub w plenerze w 2021 roku i zamierzamy skorzystać z tego, że on ma nad morzem własną działkę, otoczoną murem i że nikogo tam nie znajdziemy. To myślimy o takiej właśnie uroczystości. Czy Waszym zdaniem plan jest godny? Czy zdecydowalibyście się na coś takiego?

Paulina
Posty: 218
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:15 pm

Re: Wesele

Post autor: Paulina »

A czy macie już kupione wszystkie ozdoby na wesele? Jeśli jeszcze nie, to poleca zajrzeć do sklepu internetowego Happenings/pl, w którym znajdziecie bardzo szeroki wybór takich dekoracji ;) Jestem przekonana, że uda Wam się tam coś dla siebie wybrać ;)

Arkadiusz1
Posty: 124
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:06 pm

Re: Wesele

Post autor: Arkadiusz1 »

A dlaczego nie? Moim zdaniem to bardzo ciekawa opcja. Jeśli na poważnie to rozważacie, to na pewno powinniście zadbać o to, by w odpowiedni sposób dobrać suknię ślubną. To może mieć kluczowe znaczenie dla Waszego wyglądu w tym wyjątkowym dniu, więc już teraz zajrzyjcie do agnesfashiongroup/pl/salon-swidwin,s1 i zastanówcie się, jakie kroje mogłyby sprawdzić się w kontekście Waszego wesela.
Tekst sponsorowany

Grazka123
Posty: 16
Rejestracja: wt lis 03, 2020 11:21 am

Re: Wesele

Post autor: Grazka123 »

A czy zaplanowaliście już podziękowania dla rodziców? Ja bardzo długo zastanawiałam się co będzie najlepszym rozwiązaniem i właśnie dlatego zdecydowałam się na przeczytanie poare stron na ten temat. Polecam wam slubnoweselna/pl/podziekowania-dla-rodzicow-jak-i-kiedy-je-zrobic-co-wreczyc-rodzicom/ poniewaz znalazłam na niej wszytsko czego potrzebowałam i jestem bardzo zadowolona. Polecam

walicja
Posty: 70
Rejestracja: czw lip 30, 2020 1:30 pm

Re: Wesele

Post autor: walicja »

Generalnie to nie ma pozwolenia na organizowanie wesela a że już o takim większym nie wspomnę. Ale wiadomo, że niekiedy decydujemy się na taki bardziej kameralne wesele ale i tak nie możemy zapominać o reżimie sanitarnym. Dlatego też tak na wszelki wypadek stąd ceneolokalnie/pl/szczecin/maski-przeciwpylowe-i-ochronne zamówiłam już większą ilość takich maseczek ochronnych.

paulinajacka
Posty: 135
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:37 pm

Re: Wesele

Post autor: paulinajacka »

Jeśli szukacie sukienki na wesele to w suknie ślubne lublin znajdziecie z pewnością model, który może stać się dla was tych wymarzonym. Wybór sukienek jest spory, więc każda przyszła Panna Młoda powinna znaleźć coś w swoim stylu, jaki jej najbardziej odpowiada. Ceny są również bardzo korzystne, a od samego początku wejścia do salonu możecie liczyć na bardzo miłą atmosferę i pomoc ze strony Pań sprzedających.
paulina modra

kasiunia
Posty: 447
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: Wesele

Post autor: kasiunia »

Jak już jesteśmy w temacie organizacji wesela to warto dzielić się swoimi przemyśleniami. Wiele razy miałam okazję przyglądać się przygotowaniom i zazwyczaj widzę jeden błąd. Państwo młodzi zbyt bardzo skupiają się na dodatkach zamiast w pierwszej kolejności załatwić takie sprawy jak wynajęcie sali. Wcześniej też trzeba ustalić liczbę gości - by wiedzieć jaką salę wynająć Spraw do załatwienia jest na prawdę mnóstwo. Jeśli czujecie ,że może to być dla was trudne zadanie albo najzwyczajniej nie macie czasu - proponuję kontakt z tą firmą . To profesjonaliści w dziedzinie organizowania wesel, im nie umknie żaden szczegół a nam niestety może.

patriss
Posty: 123
Rejestracja: pt sie 14, 2020 1:40 pm

Re: Wesele

Post autor: patriss »

Na pewno będziecie się musieli odpowiednio ubrać, jeśli chodzi o przyjęcie weselne. A skoro tak, to może sprawdzicie salon sukien ślubnych Lanesta lanesta.eu/ ? Moim zdaniem znajdziecie tu nietuzinkowe sukienki, od kroju w literkę A, po wspaniałego tulipana, czy księżniczkę. Każda tu znajdzie coś dla siebie.

armonia
Posty: 163
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:28 pm

Re: Wesele

Post autor: armonia »

Powiedzcie mi proszę jakie aktualnie najmodniejsze są zaproszenia dla gości,w jakim stylu? Bo tam myślę, by z decoris zamówić zaproszenie ślubne ręcznie robione w stylu rustykalnym, ale narzeczony mówi, że może lepiej jednak iść w kierunku nowoczesności. Co sądzicie na ten temat?

kasjuszka
Posty: 153
Rejestracja: wt mar 09, 2021 9:43 am

Re: Wesele

Post autor: kasjuszka »

Fajne są te wesela w plenerze, ladnie to wszystko wygląda :) Ale jednak... pogoda bywa nieprzewidywalna, dlatego my z narzeczonym zdecydowalismy sie na wesele normalnie na sali, w Karczmie Kujawskiej :) Fajne jest to, ze maja spory plac zabaw dla dzieci, ogolnie duzo miejsca dla gosci, nie ma scisku, jest miejsca full zeby potanczyc :)