meble do salonu

kasiunia
Posty: 454
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: meble do salonu

Post autor: kasiunia »

Aranżacja salonu rozpoczęła się od stwierdzenia ,że nie jest to moja najsilniejsza strona. Zaczęłam więc szukać pomocy i znalazłam ją u mojej siostry, która jak się okazało całkiem dobrze radzi sobie z urządzaniem mieszkania. Siostra stwierdziła ,że antyczne meble to jest właśnie rto co najbardziej będzie pasować do naszego salonu. Na początku nie bardzo podobał mi się ten pomysł ale ostatecznie tak właśnie zrobiliśmy.Wyszło cudownie.

tamara
Posty: 184
Rejestracja: wt maja 26, 2020 12:02 pm

Re: meble do salonu

Post autor: tamara »

W salonie na pewno musi znaleźć się wygodny stolik kawowy. Bardzo oryginalnie prezentują się takie stoliki: meblostrefa/pl/pl/c/Stoliki-kawowe-loftowe/156 . Co o nich sądzicie? Mi osobiście naprawdę się podobają.

masala
Posty: 153
Rejestracja: pt lis 20, 2020 10:37 am

Re: meble do salonu

Post autor: masala »

A co z meblami do tego domu? Na pewno trzeba poważnie pomyśleć o różnych praktycznych rozwiązaniach do mieszkania. Widziałam ostatnio takie meble w sklepie gornapolka/com/en/p/ling-srebrny-krawedziowy-kls-2/ . Bardzo mi się spodobały i uważam, że prezentują się dizajnersko. Warto wziąć je pod uwagę.

Kamcior
Posty: 26
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 11:57 pm

Re: meble do salonu

Post autor: Kamcior »

Jestem na bieżąco w temacie wyposażenia, bo aktualnie wykańczaliśmy cały dom, więc trochę się naszukałam. I powiem Wam, że sklepów meblowych jest naprawde dużo...ale tak naprawde wszędzie jest to samo. Więc moim zdaniem nie ma co kombinowac i szukać na siłę, tylko standardowo uderzyć do ikei. A teraz to i już nawet z montażem nie trzeba się bawić, bo montaż kompleksowo może ogarnąć ta ekipa montiermebli/pl/

armonia
Posty: 163
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:28 pm

Re: meble do salonu

Post autor: armonia »

Spójrzcie na ten stół rozkładany - sfmeble/pl/p/stol-rozkladany-dulaney-80-160x80-cm-naturalny , świetny moim zdaniem. Naturalny co jest ogromnym plusem i dość spory rozmiar więc pomieści całą rodzinę. No i jest porządny, wysoka jakość, a to bardzo ważne

kasiunia
Posty: 454
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: meble do salonu

Post autor: kasiunia »

Urządzanie mieszkania to bardzo przyjemny moment, szczególnie po ciągnącym się remoncie. Jeśli macie niezbyt duży pokój dzienny warto rozważyć a wręcz trzeba niezbyt dużych gabarytów meble. Do niedużego salonu taka półeczka - witek/pl/polki-i-regaly/polka-corino-wiszaca-60.html , to bardzo dobre rozwiązanie. Trzeba pamiętać by meble w salonie były funkcjonalne i wielkością dobrane do jego rozmiarów, musimy przecież umieć się obrócić w naszym pokoju.

armonia
Posty: 163
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:28 pm

Re: meble do salonu

Post autor: armonia »

Ważnym elementem każdego pomieszczenia w mieszkaniu są zasłony. Sama się o tym przekonałam jak zamówiłam nowe ze strony nietylkofiranki/pl/184-zaslony-wysokosc-160cm . Moje pokoje od razu nabrały nowego życia a stare mebelek zaczęły wyglądać przy nich bardziej elegancko. Zwykłe zasłony a potrafią bardzo mocno wypłynąć na odbiór pomieszczenia

kasiunia
Posty: 454
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: meble do salonu

Post autor: kasiunia »

Zawsze marzyliśmy by otworzyć kuchnię na salon i aby w kuchni znalazła się tzw. wyspa. Po wielu namowach męża - mam co chciałam, udało się. W zasadzie mamy jeszcze trochę do zrobienia ale całość przyjmuje już właściwy kształt. Część wyspy jest podniesiona, więc konieczny był zakupów wyższych krzeseł. To tzw. hokery barowe , które idealnie nadają się do takich stylizacji. Myślę ,że za jakiś miesiąc już wszystko będzie gotowe. Trochę to trwa bo mąż sam wykonuje te prace po przyjściu z pracy.

lunko
Posty: 764
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: meble do salonu

Post autor: lunko »

Do salonu do mnie szukam mebli i dodatków w stylu industrialnym, coś takiego wiecie gdzie dostanę? Zależy mi na jakości, solidne meble na lata. Ta notodo/pl/stolik-pomocnik-do-kanapy oferta mnie zainteresowała przyznam bo mają tam duży wybór i stylowe meble.

masala
Posty: 153
Rejestracja: pt lis 20, 2020 10:37 am

Re: meble do salonu

Post autor: masala »

Najlepiej skontaktuj się z profesjonalnym stolarzem, który ma doświadczenie w tego typu sprawach. Z pewnością w tym zadaniu pomoże Ci stolarz Andrzej Kacprzak Warszawa: kacprzak-stolarz/pl/ . Polecam jego usługi.