Restauracja we Wrocławiu

Awatar użytkownika
Wajkud
Posty: 223
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:45 pm

Restauracja we Wrocławiu

Post autor: Wajkud »

Hej! Czy ktoś z was może zna jakąś dobrą i sprawdzoną restaurację we Wrocławiu? Zależy mi na naprawdę dobrym jedzeniu, więc jeśli macie jakieś propozycje to bardzo chętnie je przejrzę. Rozmawiałem o tym niedawno ze swoją siostrą i ta poleciła mi tą knajpę http://www.terminalhotel.pl/restauracja-wroclaw/ . Co o niej sądzicie? Rzeczywiście warto się tam wybrać?
Etykieta to umiejętność ziewania z zasłoniętymi ustami

walicja
Posty: 70
Rejestracja: czw lip 30, 2020 1:30 pm

Re: Restauracja we Wrocławiu

Post autor: walicja »

Restauracji jest bardzo dużo. Sama nawet prowadzę taką małą kameralną restaurację. I musze przyznać, że od jakiegoś czasu nie możemy jakoś zniwelować zapachów pochodzących z kuchni. I tak szukałam jakiś informacji na ten temat i tak też między innymi usuwanie brzydkich zapachów wiem, że takie łatwe nie jest. Ale mam nadzieję, że zajdę coś więcej na ten temat.

Paulina
Posty: 221
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:15 pm

Re: Restauracja we Wrocławiu

Post autor: Paulina »

A czy ktoś z Was prowadzi może własną restaurację lub inny lokal gastronomiczny? Jeśli tak, to polecam zajrzeć na stronę internetową kulinarneabecadlo/pl/. Znajdziecie tam całkiem sporo ciekawych artykułów związanych właśnie z gastronomią. Dowiecie się na przykład, w jakie piece warto zainwestować, poczytacie też sporo o produktach dedykowanych specjalnie do gastronomii.

marlena
Posty: 48
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:40 pm

Re: Restauracja we Wrocławiu

Post autor: marlena »

Z czystym sumieniem mogę polecić restaurację Bubbles w Warszawie, sama tam zabieram moją przyjaciółkę, gdy przyjeżdża do mnie na weekend. Bardzo lubimy tam zaglądać, gdyż panuje u nich przyjemna atmosfera, dzięki której czujemy się swobodnie, po kolacji zawsze zamawiamy koktajle, najbardziej do gustu przypadł nam Kir Royal.

walicja
Posty: 70
Rejestracja: czw lip 30, 2020 1:30 pm

Re: Restauracja we Wrocławiu

Post autor: walicja »

Na pewno we Wrocławiu znajdzie się jakaś fajna restauracja. Lecz ja jestem w Warszawie i to tutaj szukam czegoś wyjątkowego jeśli chodzi o jedzenie. I tak też odkryłam Restaurację U Wienawy mieszczącą się na Placu Piłsudskiego. Jest to wyjątkowy lokal pod każdym względem. Poza tym tylko tutaj mamy możliwość zjedzenia dań kuchni oficerskiej nawiązującej do kulinarnej historii Polski. Także wyjątkowe miejsce warto odwiedzenia.

poranek
Posty: 103
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:43 pm

Re: Restauracja we Wrocławiu

Post autor: poranek »

Zgadzam się z tym, że co jak co ale restauracji i to w każdym mieście jest bardzo dużo. Wszystko zależy od tego czego tak na prawdę poszukujemy. Bo na przykład w Warszawie znajdziemy Restaurację Akademia, w której to możemy skosztować wyśmienitych dań kuchni polskiej. A to wszystko dzięki niesamowitemu szefowi kuchni, który każde danie tworzy z niezwykłą pasją oraz sercem.

Awatar użytkownika
Perseuko
Posty: 472
Rejestracja: pn maja 06, 2019 11:14 am

Re: Restauracja we Wrocławiu

Post autor: Perseuko »

Hejka. Ja właśnie szukam sprawdzonego rozwiązania do napiwków w swojej restauracji. Tutaj jest napiwki aplikacja. Co o tym myślicie? Jest to Waszym zdaniem warte uwagi?
Nie wiem, czy to moja szczególna cecha, lecz rzadko czuję coś prócz szczęścia

lunko
Posty: 763
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Restauracja we Wrocławiu

Post autor: lunko »

A może są tutaj osoby, które właśnie otwierają swoją restaurację? Jest obecnie tyle możliwości na otwarcie ciekawego lokalu, więc myślę, że warto szukać odpowiednich opcji dla siebie. Zerknijcie na stronę https://www.lodo.pl/ , jeśli plany pójdą o krok dalej i będziecie szukać właściwego wyposażenia dla gastronomii.

kasiunia
Posty: 454
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: Restauracja we Wrocławiu

Post autor: kasiunia »

Wiele firm otrzymuje wsparcie ze strony takich podmiotów jak biura rachunkowe czy firmy z branży IT. Firmy z branży gastronomicznej mogą liczyć zaś na wsparcie biznesu w dziedzinie usprawnienia obsługi klientów. Otóż coś takiego jak kiosk samoobsługowy to olbrzymia pomoc dla gastronomii, bowiem urządzenie wyręczy nas i potrafi przyjąć zamówienie oraz pobrać płatność za to zamówienie. Czyż nie jest to duża pomoc?

farah557
Posty: 129
Rejestracja: wt lis 17, 2020 10:48 am

Re: Restauracja we Wrocławiu

Post autor: farah557 »

Bardzo fajną restaurację znajdziecie w hotelu Bristol w Busku Zdroju. Na stronie można sprawdzić ich ofertę https://bristolbusko.pl/restauracja/nasza-kuchnia, jak dla mnie jest bardzo ciekawa i wyszukana.