Opakowania eco

deborah
Posty: 526
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:46 pm

Opakowania eco

Post autor: deborah »

Chciałabym kupić opakowania z materiałów ECO do dystrybutora wody. Jakiego producenta polecacie?

Arkadiusz1
Posty: 124
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:06 pm

Re: Opakowania eco

Post autor: Arkadiusz1 »

Dobry wybór. Ja czuję, że pójście w kierunku opakowań eko jest jak najbardziej dobrym wyborem. Osobiście mogę Wam Wam polecić, byście sprawdzili ofertę takich pudełek e-opakowania.info/44-pudelka-cukiernicze bo one mogą okazać się świetnym wsparciem dla Waszego biznesu. W końcu dzisiaj w branży gastronomicznej recykling jest czymś powszechnie obowiązującym.
Tekst sponsorowany

tutsi
Posty: 115
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:48 pm

Re: Opakowania eco

Post autor: tutsi »

Jeśli szukacie namiaru na sprawdzonego producenta takich opakowań to warto zapoznać się z ofertą firmy Mac Graf. Ich asortyment to różnego rodzaju folie ale i pudła kartonowe czy tego typu tektury faliste mac-graf/com/pl/produkt/tektura-falista. Indywidualne podejście do klienta, konkurencyjne ceny, szybka realizacja zamówień.

djonka
Posty: 248
Rejestracja: ndz mar 07, 2021 4:56 pm

Re: Opakowania eco

Post autor: djonka »

Nam mega porzadne eco opakowania realizaowala firma yanko/com/pl/ - maja szeroki wybor wsrod rodzajow, wiec na pewno sie dogadacie gdyby cos trzeba bylo :)

Paulina
Posty: 221
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:15 pm

Re: Opakowania eco

Post autor: Paulina »

A czy zamieniliście już w Waszej firmie foliowe reklamówki na torby papierowe? Ja ostatnio widziałam na stronie internetowej torbypapieroweeko/pl, że można tam zamówić takie torby z własnym logo. Co o tym sądzicie? Moim zdaniem to świetny sposób na pakowanie i reklamę w jednym ;)

Arkadiusz1
Posty: 124
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:06 pm

Re: Opakowania eco

Post autor: Arkadiusz1 »

Te kwestie są niesamowicie istotne. Jeśli wszyscy nie podejmiemy wspólnych starań o utrzymanie naszego środowiska w czystości, to może mieć to dla nas wszystkich bardzo poważne konsekwencje. Dzisiaj przecież bez problemu możecie oddać poszczególne odpady na ten skup złomu profesrecykling/pl/skup-surowcow-wtornych/cyna-cena/ To bardzo ważna rzecz, dlatego też koniecznie powinniście już teraz zapoznać się bliżej z tym tematem i podjąć odpowiednie działania mające na celu odpowiedni recykling odpadów!
Tekst sponsorowany

Awatar użytkownika
Perseuko
Posty: 472
Rejestracja: pn maja 06, 2019 11:14 am

Re: Opakowania eco

Post autor: Perseuko »

Jeżeli chodzi o ekologiczne opakowania, to moja firma zaopatrza się w nie z hurtowni https://e-hurtownia-opakowan.pl/kwadratowe-c35. Mają bardzo duży wybór opakowań - najczęściej zamawiamy te o kwadratowym kształcie. Są w atrakcyjnej cenie, dlatego myślę, że naprawdę warto.
Nie wiem, czy to moja szczególna cecha, lecz rzadko czuję coś prócz szczęścia

Kamcior
Posty: 26
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 11:57 pm

Re: Opakowania eco

Post autor: Kamcior »

A znacie może tę firmę przeprowadzkisklep/pl/ ? Dostarczają opakowania w każdej ilości do każdego miejsca w Polsce. Mają w asortymencie zarówno kartony, jak i folię bąbelkową czy worki foliowe

greta
Posty: 39
Rejestracja: wt mar 09, 2021 10:01 am

Re: Opakowania eco

Post autor: greta »

może o kartony chodzi?

minella
Posty: 105
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 9:54 am

Re: Opakowania eco

Post autor: minella »

Na pewno tak, a bardzo dobre i mocne kartony do przeprowadzki znajdziesz w sklepie Pakolandia, ja na pewno je tam zamówię jak przyjdzie mi się przeprowadzać