Prezent

kasiunia
Posty: 454
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: Prezent

Post autor: kasiunia »

Wybór dobrego prezentu wcale nie jest tak prostą sprawą jak mogło by się nam wydawać. Chcemy wybrać ładny i potrzebny prezent.Nie wszystkie tez prezenty można wręczyć każdej osobie. Niektóre zarezerwowane są dla osób bliskich. Na przykład majtki - triumfomania/pl/majtki/sporty-micro-tai-11 , które kupiłam siostrze z okazji urodzin. Dobrze wiedziałyśmy co mam kupić bo wcześniej zostało to ustalone między nami. Może nie ma tego tzw. zaskoczenia z prezentu ale jest rzecz ,która się nam z pewnością przyda.

tamara
Posty: 184
Rejestracja: wt maja 26, 2020 12:02 pm

Re: Prezent

Post autor: tamara »

A czy wiesz może, czym ta osoba się interesuje? Jeśli jest fanem gier, seriali czy filmów to może jakiś gadżet z tym związany? Na przykład mi osobiście spodobały się bardzo gadżety Dragon Ball: pixel-shop/pl/dragon-ball . Na pewno każdemu fanowi wpadną w oko.

paulinajacka
Posty: 135
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:37 pm

Re: Prezent

Post autor: paulinajacka »

Bardzo fajnym pomysłem na prezent będzie coś z galanterii skórzanej. Marka ADAM BARON posiada szeroki wybór asortymentu, który można zakupić w korzystnych cenach. Zajrzyjcie na adam-baron/pl/dla-niego/etui aby poznać etui proponowane przez markę. Wybór pod względem kolorystyki jest imponujący, każdy produkt jest wykonany z naturalnej skóry bydlęcej pochodzącej z Włoch. Etui posiada wymiary szerokość:7,5 cm, a wysokość:9 cm.
paulina modra

armonia
Posty: 163
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:28 pm

Re: Prezent

Post autor: armonia »

Pochwalcie się jakie prezenty dla dzieci pod choinkę 2021 w tym roku przygotowaliście? Ja mnóstwo książek i ciuchów. Wiedziałam że to jest marzenie mojego dziecka :)

sprytna
Posty: 140
Rejestracja: pn lis 09, 2020 1:42 pm

Re: Prezent

Post autor: sprytna »

Ja postanowiłam kupić siostrze nowy monitor do komutera. Dziwię się że jeszcze coś na tym starym widzi. Wybrałam taki monitor tu itnes/pl/monitory-dell-e-series/monitor-dell-e-210-bbrp-27-1920x1080-full-hd-60hz-ips-5-ms-czarny.html Monitor znanej i popularnej marki. Cena też przyzwoita. Mam nadzieję że siostra będzie zadowolona. W tym sklepie jest bardzo duży wybór sprzętu komputerowego - warto zobaczyć.

mirka00
Posty: 170
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:46 pm

Re: Prezent

Post autor: mirka00 »

Oj , dla moich dzieci to mógłby istnieć świat cukierków i dostanie się do niego na kilka minut, to byłoby coś. Oczywiście pewnie nie dałyby się wyciągnąć. Każde karmelki są dobre, czy to są twardziochy, jakieś żelki czy galaretki ;p .

łobuziak
Posty: 117
Rejestracja: czw wrz 03, 2020 7:22 am

Re: Prezent

Post autor: łobuziak »

Ja szukajac propozycji na prezent walentynkowy dla żony trafiłem na taka oferte tu bee/pl/t/walentynki-ona Jest tu bardzo dużą oferta kosmetyków damskich. A wiadomo żadna kobieta nigdy nie ma ich za dużo. Są tu kosmetyki naturalne, wegańskie. Ja zdecydowałem się na zestaw prezentowy Momenty. Warto sprawdzić te propozycje - bo ceny są promocyjne.

masala
Posty: 153
Rejestracja: pt lis 20, 2020 10:37 am

Re: Prezent

Post autor: masala »

Wszystko zależy od tego, dla kogo ma to być prezent. Mój mąż na przykład ucieszyłby się z takiego gadżetu jak alarm domowy. Widziałam możliwość jego zakupu na stronie hobby4men/com/gadzety-i-elektronika/alarm-domowy-sufitowy-bezprzew-na-pilota-orno-or-ma-714-6m.html .

farah557
Posty: 129
Rejestracja: wt lis 17, 2020 10:48 am

Re: Prezent

Post autor: farah557 »

Fajnym prezentem dla drugiej połówki będzie wspólny wypad do jakiegoś ciekawego miejsca, chociażby na weekend. Niedawno z mężem byliśmy w spa - korzystaliśmy z oferty tego hotelu bristolbusko/pl/oferta/pobyt-spa-dla-dwojga. Bardzo fajne miejsce, polecam serdecznie :) idealne na szybki relaks.

marysia
Posty: 384
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Prezent

Post autor: marysia »

Jeśli szukacie fajnego prezentu dla kobiety, to ja zdecydowanie polecam tę szczotkę: permanent24/pl/pl/p/Szczotka-do-twarzy-3w1/251 Ma 3 różne funckje, więc sprawdza się idealnie w codziennej pielęgnacji. Ja nie wyobrażam sobie bez niej swojej wieczornej rutyny