Co kupić dziadkowi?

poranek
Posty: 103
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:43 pm

Co kupić dziadkowi?

Post autor: poranek »

No właśnie od kilku dni chodzę i zastanawiam się nad tym co można by było podarować dziadkowi w prezencie. Jest to na tyle ciężki problem bo dziadek twierdzi, że nic mu nie brakuje. Ale mimo to chcę mu coś fajnego podarować. Więc szperam w internecie i szukam czegoś takiego wyjątkowego i może praktycznego. I tak też udało mi się trafić na tego linka magazyn.ceneo/pl/artykuly/15-pomyslow-na-prezent-na-Dzien-Dziadka I to dzięki niemu mam już kilka dość ciekawych pomysłów na prezent.

zagadywanka
Posty: 27
Rejestracja: sob lis 14, 2020 12:41 pm

Re: Co kupić dziadkowi?

Post autor: zagadywanka »

Kupowanie prezentów to nie jest wcale taka prosta sprawa,z doświadczenia wiem,że seniorzy cenią sobie solidność i trwałość wykonania ,a to zagwarantuje im tylko galanteria skórzana marki ADAM BARON adam-baron/pl/dla-niego/galanteria
Stylowe,funkcjonalne i pakowne kosmetyczki,portfele czy breloki,sprawią im wiele radości.Wszystkie one szyte są z naturalnych skór bydlęcych w polskiej manufakturze.

łobuziak
Posty: 117
Rejestracja: czw wrz 03, 2020 7:22 am

Re: Co kupić dziadkowi?

Post autor: łobuziak »

Mój dziadek bardzo lubi dobrą lekturę. Wybrałem taką ksiażkę dla niego taniaksiazka/pl/odzyskana-korona-dziedzictwo-tom-2-monika-skabara-p-1452480.html To książka która trzyma w napięciu od pierwszej po ostatnią stronę. Mam nadzieję że dziadek będzie zadowolony z takiego prezentu.

Paulina
Posty: 221
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:15 pm

Re: Co kupić dziadkowi?

Post autor: Paulina »

A czy jakiś ładny, męski perfum, na przykład z oferty na stronie internetowej perfumetki/pl/perfumy-meskie, to Waszym zdaniem dobry pomysł na prezent dla dziadka? Jak sądzicie? Czy kupujecie czasami bliskim perfumy na prezent?

masala
Posty: 153
Rejestracja: pt lis 20, 2020 10:37 am

Re: Co kupić dziadkowi?

Post autor: masala »

Zdjęcia w każdej formie to moim zdaniem najlepsze pamiątki. Warto więc pomyśleć o tego typu prezencie. Co powiecie na przykład o fotopamiątkach takich jak albumy czy kalendarze? Bardzo ciekawą opcją jest też wywoływanie zdjęć online: labilab/com/ .

kasiunia
Posty: 454
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: Co kupić dziadkowi?

Post autor: kasiunia »

Co kupić dziadkowi ? Myślę ,że dziadkowie nie są specjalnie wybredni. Dla nich najważniejsza jest pamięć o urodzinach i sam fakt ,że do nich przyjdziemy jako wnuki. Wybieramy się wtedy z bratem do Centrum Handlowe Poznań - Franowo i zawsze znajdziemy coś ciekawego dla naszego dziadka. Ostatnio kupiliśmy mu pyszna naleweczkę. Widzieliśmy ,że mu smakowało.