Fotowoltaika

deborah
Posty: 526
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:46 pm

Fotowoltaika

Post autor: deborah »

Fotowoltaika Śląsk - polecacie rozwiązanie tego typu? Zastanawiam się nad instalacją, szukam zatem opinii.

Maczko0
Posty: 132
Rejestracja: wt mar 09, 2021 11:50 am

Re: Fotowoltaika

Post autor: Maczko0 »

Ja mam instalacje od roku i jestem bardzo zadowolony. Nam wykonywała ją firma passive-instal/pl/ która swoją drogą ma oddział w Łodzi to ja bym się na twoim miejscu do nich odezwal

agnieszka354
Posty: 83
Rejestracja: pn mar 15, 2021 9:45 am

Re: Fotowoltaika

Post autor: agnieszka354 »

Jeśli zastanawiacie się nad fotowoltaiką to efektywniej/pl/ przeprowadza szczegółowe audyty energetyczne, które mają na celu sprawdzenie zużycia energii i wprowadzić energooszczędne rozwiązania.

arabica
Posty: 159
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:44 pm

Re: Fotowoltaika

Post autor: arabica »

A czy ktoś z was może współpracuje już firmą Respect Energy ? Pytam, ponieważ zastanawiam się czy faktycznie oni pozyskuje prąd z odnawialnych źródeł? Czy rzeczywiście sprzedają oni całkowicie zieloną energię? Pytam, bo właśnie mam w planach zmienić dostawcę prądu i tak zastanawiam się nad nimi...

paulinajacka
Posty: 135
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:37 pm

Re: Fotowoltaika

Post autor: paulinajacka »

Na pewno warto skontaktować się z fotowoltaika Gliwice aby dowiedzieć się więcej. Wiecie, że konserwacja instalacji nie jest skompilowana? Montując inteligentne systemy istnieje możliwość wykorzystania nadwyżek wyprodukowanej energii np. do ogrzewania. Tego typu system pozwala na stałą i efektywną pracę każdego z modułów, co w przypadku instalacji tradycyjnej PV jest niemożliwe. Koniecznie zastanówcie się nad tą inwestycją.
paulina modra

rusinka
Posty: 40
Rejestracja: ndz wrz 12, 2021 2:09 pm

Re: Fotowoltaika

Post autor: rusinka »

U mnie wszystko ogarniała firma edison energia edisonenergia/pl/. Wcześniej kilku znajomych mi ich polecało, także wiedziałam że to specjaliści którzy będą wiedzieli co robią. No i się na żywo przekonałam, że potrafią doradzić i przejść przez trudny temat jakim jest właśnie fotowoltaika.

marysia
Posty: 383
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Fotowoltaika

Post autor: marysia »

Świetne opinie na rynku, ma również fotowoltaika pomorskie specjalizują się w fotowoltaice oraz pompach ciepła. Działają bardzo szybko i sprawnie, instalacja może być gotowa w bardzo krótkim terminie. Wystarczy, że się do nich odezwiecie

Molly
Posty: 145
Rejestracja: wt cze 23, 2020 6:20 pm

Re: Fotowoltaika

Post autor: Molly »

Wiele osób stawia teraz na fotowoltaikę. Zdecydowanie jest to przyszłość. Taka energia ze słońca jest ekologiczna i myślę, że w przyszłości będziemy stawiać tylko na OZE. Sprawdźcie tu https://biuroimagazyn.com/wykorzystanie ... rycznosci/ - ciekawy artykuł o zrównoważonych źródłach elektryczności.

arabica
Posty: 159
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:44 pm

Re: Fotowoltaika

Post autor: arabica »

Jak chodzi o takie aspekty, jak fotowoltaika to zdecydowanie warto byłoby w tym kierunku iść, bo jest to ekologiczne i ekonomiczne rozwiązanie. A
koszt 1kwh jest całkiem wysoki, to warto nad tym pomyśleć. Myślę, że jest to aktualnie najlepsza opcja.

djonka
Posty: 248
Rejestracja: ndz mar 07, 2021 4:56 pm

Re: Fotowoltaika

Post autor: djonka »

Znajomy niedawno zdecydowal sie na instalacje i systemy magazynowania energii słonecznej hurtownia zaoferowala mu mega korzystne ceny na komponenty, warto ich sprawdzic, bo sporo oszczednosci mu to dalo