Kupno zegarka

Awatar użytkownika
Wajkud
Posty: 222
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:45 pm

Kupno zegarka

Post autor: Wajkud »

Witam! Od jakiegoś czasu przymierzam się do zakupu nowego zegarka. Nie mogę się jednak zdecydować na żadną konkretną ofertę. Pomożecie? Wczoraj trafiłem na tą stronę https://www.zegarek.net/zegarki/epos/index.html i muszę wam powiedzieć, że mają oni dość spory wybór. Warto się na coś u nich zdecydować? Koniecznie dajcie znać.
Etykieta to umiejętność ziewania z zasłoniętymi ustami

poranek
Posty: 103
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:43 pm

Re: Kupno zegarka

Post autor: poranek »

Siemanko. Sama zastanawiam się and tym czy by nie kupić takiego bardziej nowoczesnego zegarka w prezencie. Nie ukrywam, że wchodzi w grę różnego typu marka i cena także nie gra roli. A że w internecie można mieć dostęp do większego wyboru w różnego typu zegarkach to przerzuciłam się na tego typu zakupy. I tak też trafiłam na taki artykuł magazyn.ceneo/pl/artykuly/honor-watch-gs-pro-specyfikacja w którym to został opisany smartwatch najnowszej generacji. Mi w każdym bądź razie bardzo taki zegarek się spodobał więc zamówię

dorka4
Posty: 90
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:40 pm

Re: Kupno zegarka

Post autor: dorka4 »

Teraz to zwykle zegarki odchodzą w zapomnienie. Bardzo modne i praktyczne są urządzenia Apple Watch . Tutaj idream/pl/watch-pl.html sobie zerknijcie. Jest tam sporo różnych ciekawych modeli dopasowanych do różnych potrzeb oraz możliwości finansowych. Trzeba stawiać zawsze na jakość i funkcjonalne rozwiązania. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie.

Zafira
Posty: 64
Rejestracja: pt maja 08, 2020 4:27 pm

Re: Kupno zegarka

Post autor: Zafira »

Jeżeli ma to być damski zegarek to przejrzyj tą kolekcję Tommy Hilfiger zegarkicentrum . Według mnie to bardzo dobre czasomierze, które nie tylko są eleganckie ale też posiadają wiele różnych przydatnych funkcji. Będę chciała jeden kupić na urodziny mojej cioci. Mam przeczucie, ze najbardziej spodoba jej się taki stylowy na bransolecie.

łobuziak
Posty: 117
Rejestracja: czw wrz 03, 2020 7:22 am

Re: Kupno zegarka

Post autor: łobuziak »

Jeśli mowa o zegarku dla kobiety to mi się spodobała ta oferta tu protime24/pl/product-aar-62419-Zegarek-Citizen-Elegance-EU6090-54A-Damski-Kwarcowy-Wskazowkowy.html Elegancki, modny, znanej marki. Z elegancka bransoletką i czytelnym cyfroblatem. Moim zdaniem dobra propozycja na prezent dla bliskiej nam kobiety.

marlena
Posty: 48
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:40 pm

Re: Kupno zegarka

Post autor: marlena »

Zależy jaki masz budżet na zakup zegarka, ja ostatnio szukałam dla taty na 60 urodziny, nie chcę kupowac byle czego, znalazłam ciekway wpis z propozycjami jaki zegarek kupic do 500 zł gazetasenior/pl/tanie-zegarki-do-500-zlotych myślicie że warto ? jesli tak to której firmy ?

marlena
Posty: 48
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:40 pm

Re: Kupno zegarka

Post autor: marlena »

Wszystko zależy od kwoty jaką chcesz przeznaczyć. Moim zdaniem w swoim przedziale cenowym najlepiej wypada Timex. Marka bardzo znana i porządna. Wybór modeli też jest duży, wystarczy spojrzeć tu zegarkicentrum/pl/zegarki-timex-damskie/ Chyba każdy znalazłby coś w swoim guście.

walicja
Posty: 70
Rejestracja: czw lip 30, 2020 1:30 pm

Re: Kupno zegarka

Post autor: walicja »

Kupowanie zegarka wcale takie proste nie jest. Bo jeśli tak do końca nie wiemy jakiego rodzaju zegarki dana osoba lubi to raczej ciężko będzie nam tak od razu trafić z zakupem. Ale mimo to ja zastanawiam się nad tym gdzie nowoczesne zegarki i to męskie można by znaleźć. I tak koleżanka podsunęła mi pomysł z przeszukiwaniem różnych portali z ogłoszeniami. I w sumie to ma ona rację.

poranek
Posty: 103
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:43 pm

Re: Kupno zegarka

Post autor: poranek »

Jeśli chodzi o zegarek to sama zastanawiam się nad tym gdzie można taki w miarę dobry i nowoczesny zegarek kupić. Więc podpytałam znajomych i dzięki temu dowiedziałam się, że tutaj kafeteria/pl/27536,jakie-zegarki-g-shock-warto-kupic-do-1000-zlotych można dowiedzieć się wiele na temat dobrego i konkretnego zarazem wyboru zegarka. Także mnie ten artykuł bardzo pomógł.

marysia
Posty: 375
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Kupno zegarka

Post autor: marysia »

Jaki dokładnie zegarek was interesuje? Ja rozglądałam się ostatnio za sportowym zegarkiem dla siebie i w sieci znalazłam taki ranking hiperceny/pl/ranking-top-10-zegarek-sportowy/ gdzie porównane zostały różne modele. Bez problemu udało mi się wybrać odpowiedni model dla siebie :)