co czytacie

paulinajacka
Posty: 135
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:37 pm

Re: co czytacie

Post autor: paulinajacka »

Książek na rynku jest sporo, każdy powinien poszukiwać autorów, którzy zainteresują go swoją czynnością. Na pewno warto zajrzeć na stronę ceneo/pl/Ksiazki;030ps1=stanis~~saw~~Mwi~~ockowski.htm, gdzie znajdziecie Stanisław Wiąckowski książki. Autor posiada liczne grono odbiorców, ma mnóstwo tytułów w swojej karierze. Powinniście bez trudu znaleźć książkę, która was zainteresuje jeśli jesteście wszechstronni i lubicie czytać różne rodzaje.
paulina modra

djonka
Posty: 248
Rejestracja: ndz mar 07, 2021 4:56 pm

Re: co czytacie

Post autor: djonka »

Ostatnio sporo tworczosci Lema, bo mialam okazje byc na koncercie culture/pl/pl/wydarzenie/glos-lema-w-sercu-wiednia i tak mnie zachwycil ze siegnelam wreszcie po tworczosc naszego slynnego autora. nie dziwie sie, ze do dzisiaj stanowi ona inspiracje dla innych artystow :)

sprytna
Posty: 140
Rejestracja: pn lis 09, 2020 1:42 pm

Re: co czytacie

Post autor: sprytna »

Ja lubie wyszukiwać w internecie ciekawe artykuły np ten superpolisa/pl/faq/czy-polisa-to-to-samo-co-ubezpieczenie/ Przypuszczalnie każdy z nas korzysta z rożnych ubezpieczeń. A czy wiecie czym rózni się ubezpieczenie od polisy? Jeśli nie to koniecznie przeczytajcie ten artykuł.

mirka00
Posty: 170
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:46 pm

Re: co czytacie

Post autor: mirka00 »

Ja mam sporo książek w domu, ale ostatnio nie mam czasu do nich zaglądać, bo za dużo pracuję. Niemniej jednak, jeśli zdarzy mi się przerwa w pracy, to też czytuję blogi w sieci. To venus-and-mars/com/ przykład takiego portalu, do którego czasem zerkam. Muszę w końcu się rozwijać, prawda?

minella
Posty: 105
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 9:54 am

Re: co czytacie

Post autor: minella »

Teraz przed świętami to takie sklep.zwierciadlo/pl/kategoria-produktu/kulinaria książki kucharskie i kulinarne są na topie, czytam je i wyszukuję idealnych ale też zdrowych przepisów idealnych na święta

łobuziak
Posty: 117
Rejestracja: czw wrz 03, 2020 7:22 am

Re: co czytacie

Post autor: łobuziak »

Ja czytam dużo i ostatnio trafiłem na oferte tu taniaksiazka/pl/seria/stulecie-winnych Seria "Stulecie Winnych" to trzytomowa epicka saga obyczajowa autorstwa polskiej pisarki Ałbeny Grabowskiej. Mam zamiar odrazu kupić wszystkie trzy tomy. Okazja bo ceny są promocyjne. Dobrze że jeszcze nie ogladałem serialu o tym samym tytule.

marysia
Posty: 381
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: co czytacie

Post autor: marysia »

Ja w sumie nie przepadam za czytaniem książek. Zdecydowanie bardziej, wolę słuchać muzyki. Tym bardziej że w końcu mam swój wymarzony gramofon! Skorzystałam z rankingu ze strony vinyllove/pl/ gdzie były polecany konkretny model. U mnie sprawdza się bez zarzutu :)

tutsi
Posty: 114
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:48 pm

Re: co czytacie

Post autor: tutsi »

Lubię czytać książki ale ostatnio nie mam na to za wiele czasu. Znacznie łatwiej jest mi zajrzeć w ciągu dnia na ulubione blogi :) generalnie interesuje się modą i chętnie zaglądam na Modowy Zakątek modowyzakatek/pl/. Znajdziecie tu wiele ciekawych artykułów o aktualnych trendach, projektantach czy najważniejszych wydarzeniach związanych ze światem mody.

lunko
Posty: 761
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: co czytacie

Post autor: lunko »

Ja akurat najbardziej lubię czytać różne wartościowe artykuły w internecie. Ostatnio czytałam bardzo ciekawy artykuł dotyczący płatności online. Znalazłam w nim wiele informacji, o których wcześniej nie miałam pojęcia. Polecam wam https://www.placpigal.pl/blog/wszystko- ... owinienes/

tutsi
Posty: 114
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:48 pm

Re: co czytacie

Post autor: tutsi »

Książki to podstawa natomiast nie ukrywam, ze regularnie zaglądam też na ulubione blogi, miła lektura do porannej kawy czy herbaty :) jeśli interesuje Was tematyka parentingowa i wszystko co związane z okresem ciąży, porodem czy wychowaniem i rozwojem dzieci to koniecznie zajrzyjcie sobie na blog Dbamy o Dziecko https://dbamyodziecko.pl/. Dla mnie to taka skarbnica wiedzy i mnóstwa interesujących porad.