Łożko w sypialni

Sanfiko
Posty: 103
Rejestracja: pt paź 30, 2020 11:52 am

Łożko w sypialni

Post autor: Sanfiko »

Szukałam dosyć dlugo odpowiedniego materaca dla siebie i nie wiedziałam gdzie najlepiej czegoś takiego szukać. Wtedy też trafiłam na hilding/pl/ i na szczęście okazało się, że mają bardzo duzy wybór komfortowych materacy,

Paulina
Posty: 218
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:15 pm

Re: Łożko w sypialni

Post autor: Paulina »

Ja ostatnio szukałam jakiegoś niedrogiego nowego łóżka do mojej sypialni i udało mi się trafić na takie łóżko drewniane na stronie internetowej edinos/pl/lozko-drewniane-marsel-120x200-szare. Jak Wam się ono podoba? Z tego, co zauważyłam, to można je teraz zamówić po całkiem atrakcyjnej, promocyjnej cenie ;) Czy Waszym zdaniem warto?

mirka00
Posty: 170
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:46 pm

Re: Łożko w sypialni

Post autor: mirka00 »

No na pewno nie powinno się myśleć ogólnie o sypialni w sensie kary. Tam się wysypiamy i relaksujemy. Stąd nawet jeśli mamy lekką nadwagę, uważam że nadal można wygodnie spać. A jak? A no na przykład kupując materac Melody hilding/pl/produkt/materace-lateksowe/hilding-melody . On jest bardzo wygodny i może pomóc w problemie niewyspania ;) .

Awatar użytkownika
Wajkud
Posty: 222
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:45 pm

Re: Łożko w sypialni

Post autor: Wajkud »

Dla mnie bardzo ważne jest by łóżko było solidne i przede wszystkim wygodne, dlatego zdecydowałem się na ofertę https://arbora.com.pl/sklep/lozko-z-poj ... -ben_lift/ . Można tutaj kupić doskonałe łóżko wyposażone również w pojemnik na pościel co jest świetnym rozwiązaniem.
Etykieta to umiejętność ziewania z zasłoniętymi ustami

kasiunia
Posty: 447
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: Łożko w sypialni

Post autor: kasiunia »

Łóżko musi być przede wszystkim bardzo wygodne, dla nas to priorytet. Bardzo ważny jest materac jaki zakupimy i powszechnie się mówi ,że powinien on być jak najtwardszy ,z czym się zgadzam. Inną ważną cechą wygodnego łóżka moim zdaniem jest jego szerokość i takie właśnie łóżko kupiliśmy. Nasze łóżko ma aż 180 cm szerokości - witek/pl/lozka/lozko-180-provance.html .Bez problemu wysypiają się na nim dwie dorosłe osoby w dużym komforcie. Właśnie na tym meblu z sypialni nie oszczędzam.

patriss
Posty: 123
Rejestracja: pt sie 14, 2020 1:40 pm

Re: Łożko w sypialni

Post autor: patriss »

Jakoś tak za bardzo nie mogę się określać, bo to dla mnie jest naprawdę dziwne. Mam pomysły na to, co kupić do sypialni i na razie wydaje mi się, że tak naprawdę to materac 140x200 muszę kupić. Możliwe, że dla mnie to będzie wystarczająca opcja.

kasiunia
Posty: 447
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: Łożko w sypialni

Post autor: kasiunia »

Łóżko w sypialni jest chyba najważniejszym meblem , pamiętajmy jednak aby łózko było wygodne a jego wygoda zależy od materaca. Powszechnie przyjmuje się ,że materace do sypialni są tym wygodniejsze czym są twardsze... oczywiście to kwestie indywidualne ale taka jest ogólna zasada.Ostatnio przeglądałam materace 160x200 i w końcu wybrałam chyba jeden z twardszych. Z perspektywy czasu wiem ,że był to dobry wybór.

tamara
Posty: 183
Rejestracja: wt maja 26, 2020 12:02 pm

Re: Łożko w sypialni

Post autor: tamara »

Na pewno trzeba pomyśleć o zakupie wygodnego łóżka. Jeśli macie niewielką sypialnię to małe łóżko z pojemnikiem będzie dobrym wyborem. Bardzo duży wybór takich łóżek znajdziecie w tym sklepie online: interbeds/pl/lozka-90x200 .