Szukanie pracy

Arkadiusz1
Posty: 124
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:06 pm

Re: Szukanie pracy

Post autor: Arkadiusz1 »

A co konkretnie chcielibyście robić zawodowo? Warto połączyć ten aspekt z Waszymi predyspozycjami. Jeśli inspiruje Was praca jako pomoc domowa, to w pierwszej kolejności powinniście na pewno zajrzeć do helphoo/com/pl/blog/sprzatanie i poznać specyfikę tego zajęcia. Myślę, że jednak nie każdy dobrze sprawdzi się w tej roli, dlatego też dobrze przemyślcie tę decyzję.
Tekst sponsorowany

mirka00
Posty: 170
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:46 pm

Re: Szukanie pracy

Post autor: mirka00 »

Oj, no to zależy, co to za praca i tak dalej, ale myślę, że powinniście wykorzystać serwisy regionalne. Znam nawet jeden w Zielonej Górze zielonogorski/pl/ . Zielonogórski Portal Informacyjny jest bardzo dobrze wyposażony i wciąż aktualizowany. Jeśli jakaś miejscowa firma szuka pracowników, informują o tym na łamach strony. Zaglądajcie.

marysia
Posty: 375
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Szukanie pracy

Post autor: marysia »

Przede wszystkim musicie zadbać o swój rozwój zawodowy. Jak nie wiecie, jak podejść do tego tematu to polecam zajrzeć na stronę j8/pl/praca/rozwoj-zawodowy/ Właśnie tutaj znajdziecie cenne porady, ktore warto wziąć do serca i dążyć tą drogą. Z takim podejściem na pewno znajdziecie pracę marzeń.

alaski
Posty: 38
Rejestracja: sob lut 22, 2020 1:54 am

Re: Szukanie pracy

Post autor: alaski »

Zgadzam się z tobą. Nie tylko umiejętności zawodowe pozwalają na rozwijanie się w pracy. Wysoko ceniony przez pracodawców jest multitaking. Multitasking, czyli wielozadaniowość to umiejętność zajmowania się kilkoma sprawami równocześnie. Osoby, które są wielozadaniowe często cieszą się uznaniem otoczenia. Co warto wiedzieć o multitaskingu? Poczytasz o tym w artykule rozmowa-kwalifikacyjna.edu/pl/artykuly/multitasking-co-warto-wiedziec-o-wielozadaniowosci/

armonia
Posty: 163
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:28 pm

Re: Szukanie pracy

Post autor: armonia »

Jakieś wieści jeśli chodzi o praca Kielce ? Bo szukam czegoś nowego, moja aktualne zatrudnienie niedługo wygaśnie i niestety nie będzie przedłużenia. Gdzie szukać?

Molly
Posty: 141
Rejestracja: wt cze 23, 2020 6:20 pm

Re: Szukanie pracy

Post autor: Molly »

Widziałam, że na portalach ogłoszeniowych można znaleźć sporo interesujących ofert pracy, w których można się rozwijać. Ja trafiłam na to ogłoszenie wypoczynkowo.net/pl/forum/ogloszenia-praca-f24/praca-copywriter-lodz-t2571.html . Potrzebują copywritera. Kandydat powinien m.in. znać doskonale język polski. Warto się w tym sprawdzić.

arti
Posty: 8
Rejestracja: wt mar 09, 2021 10:04 am

Re: Szukanie pracy

Post autor: arti »

Najlepiej właśnie znaleźć pracę zgodną ze swoimi zainteresowaniami, umiejętnościami, wykształceniem. Wówczas nasze obowiązki będziemy wykonywać z przyjemnością. Bardzo pomocne w szukaniu pracy są takie portale jak poradnikpracownika/pl/ogloszenia-o-prace , polecam sobie przejrzeć. Mnie interesowała branża transportowa i udało mi się znaleźć pracę jako kurier. Ogłoszenie to właśnie w tym portalu znalazłem.

Maczko0
Posty: 132
Rejestracja: wt mar 09, 2021 11:50 am

Re: Szukanie pracy

Post autor: Maczko0 »

Ja się ciesze bo po tym jak stracilem prace w pandemi to jakis czas temu udało mi się znalezc nowa pracę na bardzo dobrych warunkach w firmie Imex Logistics znaleźć. teraz się intensywnie rozwijają więc na ich stronie imex-logistics/pl/Praca.html są ciągle nowe oferty pracy

marysia
Posty: 375
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Szukanie pracy

Post autor: marysia »

Szukanie pracy na własną rękę, to jak walka z wiatrakami. Coś wiem na ten temat. I z własnego doświadczenia powiem wam, że najlepiej zgłosić się do agencji pracy tymczasowej, ktora zajmie się wszystkim od a do z. To ogromna wygoda. Koniecznie sprawdźcie ofertę dostępne na MG Solutions

kasiunia
Posty: 447
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: Szukanie pracy

Post autor: kasiunia »

Pracownicy szukają pracy a pracodawcy pracowników. Dobrze aby się spotkali i dogadali się czego od siebie oczekują. Obydwie te strony z pewnością mają do czynienia z klientem, chodzi o to aby klient był dobrze obsłużony, ta informacja z pewnością się rozejdzie po jego znajomych. Ważną rzeczą jest także wywieranie wpływu na klienta w taki sposób by dalej myślał ,że to on wybrał dana rzecz czy usługę .To bardzo duża umiejętność.