Szukanie pracy

Tadek
Posty: 19
Rejestracja: czw paź 08, 2020 6:27 pm

Szukanie pracy

Post autor: Tadek »

W jaki sposób szukacie pracy? Korzystaliście z serwisów pośredniczących, coś jak pracuj pl? Ja jakoś im nie wierzę, nigdy nie dostałam chociaż zaproszenia na rozmowę z takiego portalu... Czy macie inne doświadczenia? Dla mnie najlepszą opcja jest chyba wysyłanie przez zakładkę praca na stronie danego pracodawcy jak tu kuracjusz.biz/ - wydaje mi się, że są największe szanse, że ktoś się odezwie.

Paulina
Posty: 219
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:15 pm

Re: Szukanie pracy

Post autor: Paulina »

A czy szukaliście kiedyś pracy za granicą? Z jakim skutkiem? Ja widziałam, że Agencja Pracy Tymczasowej Poland Workforce wystawia takie ogłoszenia na przykład na stronie internetowej polandworkforce/com/praca-lyon/. Tam akurat są oferty pracy w Lyon we Francji. Kto z Was miał okazję tam pracować?

lunko
Posty: 761
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Szukanie pracy

Post autor: lunko »

Ja długo szukałem pracy ale znalazłem dobrze płatną dopiero za granicą. Nie wiedziałem tylko jak tutaj się rozliczać z podatku ale wynająłem do tego firmę zwrot-podatkow/pl/ która profesjonalnie się tym zajmuje i mam to z głowy.

marysia
Posty: 382
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Szukanie pracy

Post autor: marysia »

Praca tymczasowa to forma zatrudnienia, która daje szereg możliwości, ale rządzi się przy tym swoją specyfiką. Ma charakter okresowy i jest zawierana między trzema stronami: pracownikiem, agencją pracy i pracodawcą, u którego pracownik wykonuje pracę. Polecam zgłosić się do MG Solutions.

paulinajacka
Posty: 135
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:37 pm

Re: Szukanie pracy

Post autor: paulinajacka »

Szukanie pracy nie jest prostą sprawą zarówno dla poszukującego jak i pracodawcy, który chce, aby rekrutacja nie zabrała mu sporo czasu, a pomogła znaleźć dobrego kandydata. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest firma rektrutacyjna , która w swojej ofercie posiada szybkie działanie i znalezienie kandydata, który będzie spełniał oczekiwania pracodawcy. Pracują tam świetni rekruterzy, którzy dzięki swojej wiedzy i umiejętnościom mają spore doświadczenie i dużą skuteczność.
paulina modra

Merta
Posty: 22
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 12:04 am

Re: Szukanie pracy

Post autor: Merta »

A czy ktoś miał okazję korzystać z agencji pośrednictwa pracy prismaworx/pl Z tego co czytałam na ich stronie skupiają się na pojedynczych osobach, nie robią masowych rekrutacji, jak liderzy w tej branży... Oferty pracy dot. pracy produkcji, magazynach czy szklarniach ale też np. przy kurczakach. Zapewniają dobre warunki zakwaterowania i finansowe, co też jest dla mnie bardzo ważne.

dorka4
Posty: 90
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:40 pm

Re: Szukanie pracy

Post autor: dorka4 »

Koniecznie zerknijcie sobie tutaj: praca Żary - sprawdź nowe i aktualne. Macie tam bowiem namiar na portal, na którym znajdziecie wiele różnych propozycji zatrudnienia. Myślę, że właśnie na takich stronach warto szukać zatrudnienia. Trzeba robić to, co się lubi i przede wszystkim dobrze zarabiać, bo to w dzisiejszych czasach jest niezwykle ważne.

marysia
Posty: 382
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Szukanie pracy

Post autor: marysia »

Czasami szukanie pracy zdaje się na nic - znam to z własnego doświadczenia. Dobrze, ze w porę zgłosiłam się do agencji pracy tymaczasowej MG Solutions. Mają szeroką ofertę, stanowiska dla różnych osób. I mnie bardzo pomogli w znalezieniu ciekawej, dobrze płatnej pracy.

armonia
Posty: 163
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:28 pm

Re: Szukanie pracy

Post autor: armonia »

Niby można przez agencje szukać ale zarobki nie będą zbyt duże. Bezpośrednio się zatrudnić jest zdecydowanie lepiej. Zostawiam namiar na portal z ogłoszeniami o pracę z branży medycznej medbra.in/ , myślę że wielu osobom się on przyda

beatabeta
Posty: 66
Rejestracja: pn mar 15, 2021 9:44 am

Re: Szukanie pracy

Post autor: beatabeta »

Jeśli szukacie pracy za granicą to zdecydowanie mogę polecić agencję pracy tymczasowej polandworkforce/com/, gdzie bez problemu możecie przeglądać ogłoszenia o zatrudnienie w różnych krajach :)