Rocznica ślubu

marlena
Posty: 48
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:40 pm

Rocznica ślubu

Post autor: marlena »

Chyba nie ma takiej osoby, która nie lubiłaby dostawać prezentów. Jaki był najciekawszy prezent, który dostałyście z okazji rocznicy ślubu? Jakie są Wasze pomysły na prezenty z tej okazji? :) Ja nie zapomnę nigdy naszej 5-tej rocznicy ślubu, mąż wtedy zaprosił mnie do eleganckiej restauracji Akademia, byłam w szoku że pomyślał o takim wieczorze i zarazem bardzo podekscytowana.

poranek
Posty: 103
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:43 pm

Re: Rocznica ślubu

Post autor: poranek »

Oj tak dla mnie także niezapomnianym prezentem z okazji rocznicy ślubu był przemiły wieczór w restauracji. A mąż zabrał mnie do restauracji Little Barrel w Warszawie, gdzie miałam okazję skosztować wielu niesamowitych dan kuchni tradycyjnej oraz kontynentalnej. Poza tym atmosfera jaka w tej restauracji panuje jest atmosferą iście domową. A dla miłośników win także znajdzie się coś pysznego i mniej znanego

łobuziak
Posty: 117
Rejestracja: czw wrz 03, 2020 7:22 am

Re: Rocznica ślubu

Post autor: łobuziak »

My często w prezentach nie tylko z tytułu rocznicy ślubu kupujemy sobie książki. Mojej żonie spodoba się ta propozycja taniaksiazka/pl/ta-dziewczyna-michelle-frances-p-1404078.html Kobieta, szczęśliwa żona, nie musząca martwić się o finanse. Jej oczkiem w głowie jest syn. I wszystko toczy się dobrze, aż do momentu gdy w jego życiu pojawia się dziewczyna. Czym się kieruje czy faktycznie tylko chodzi o uczucia?
Ta książka spodoba się nie tylko mojej żonie, ale każdej kobiecie.

MaryAnn84
Posty: 36
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:29 pm

Re: Rocznica ślubu

Post autor: MaryAnn84 »

Znacznie łatwiej jest kupić prezent dla kogoś, kto posiada jakąś pasję i zainteresowania. Mój mąż na przykład uwielbia muzykę i jest kolekcjonerem muzycznych gadżetów, więc dla niego będę szukała prezentu w sklepie Winylownia. Myślę, że ucieszy się jak go zaskoczę właśnie płytą winylową dla odmiany.

Maczko0
Posty: 132
Rejestracja: wt mar 09, 2021 11:50 am

Re: Rocznica ślubu

Post autor: Maczko0 »

Zawsze dobrą metodą jest kupienie dla swojej drugiej połówki seksownej bielizny lovita/pl/collections/body-koronkowe A kobiety po prostu mogą same sobie taką zamówić i przebrać się dla swojego partnera