Okulary dla mniejszych oczu

Awatar użytkownika
Wajkud
Posty: 223
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:45 pm

Okulary dla mniejszych oczu

Post autor: Wajkud »

Od dłuższego czasu borykam się z problemem dobrania idealnych okularów. Moje oczy są stosunkowo małe i głęboko osadzone, co sprawia, że niektóre modele oprawek sprawiają, że wyglądam... no, powiedzmy, że nie tak, jakbym chciał. Ostatnio natknąłem się na poradnik na stronie Kodano https://kodano.pl/poradnik/okulary-dla- ... -oczu.html , który był dedykowany właśnie dla osób z takimi oczami jak moje. Poradnik zawierał wiele cennych wskazówek dotyczących tego, jakie okulary mogą najlepiej pasować do mniejszych, głęboko osadzonych oczu. Jestem ciekaw, czy ktoś z Was miał podobne dylematy i jak sobie z nimi poradził? Czy macie jakieś specyficzne modele oprawek, które moglibyście polecić? Może ktoś z Was również korzystał z tego poradnika i może podzielić się, czy wskazówki się sprawdziły? Czekam na wasze odpowiedzi.
Etykieta to umiejętność ziewania z zasłoniętymi ustami

patriss
Posty: 123
Rejestracja: pt sie 14, 2020 1:40 pm

Re: Okulary dla mniejszych oczu

Post autor: patriss »

Jak Wam się podoba osoba, która ma dwukolorowe oczy? Może to zabrzmi dziwnie, ale spodobały mi się soczewki kolorowe miesięczne i zamierzam właśnie sięgnąć po jakiś nowy model. Polecicie mi coś sensownie? Jakie mam marki mieć na OKU? ;P