porady łóżkowe

poranek
Posty: 103
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:43 pm

porady łóżkowe

Post autor: poranek »

Ciekawa jestem jak radzicie sobie z pewnymi problemami łóżkowymi. Czy lubicie czasami pobawić się w troszkę bardziej niegrzeczne dzieci? Bo ja to lubię tego typu zabawy i nawet jakiś czas temu zamówiłam sobie taki wibratory - króliczki dzięki któremu moje doznania są jeszcze bardziej intensywne

Maczko0
Posty: 132
Rejestracja: wt mar 09, 2021 11:50 am

Re: porady łóżkowe

Post autor: Maczko0 »

U nas ostatnio prym wiodą seksowne, zmysłowe stroje lovita/pl/collections/zmyslowe-stroje o wiele lepszy brak teraz mamy. Jest naprawdę gorąco!

madzik
Posty: 13
Rejestracja: wt mar 09, 2021 9:47 am

Re: porady łóżkowe

Post autor: madzik »

To ja póki co bardziej stawiam na seksowną i zmysłową bieliznę. Teraz nie ma problemu z wyborem. A do tego gdzieś od pół roku mam stałe zabezpieczenie, tabletki belara stosuję. Muszę przyznać, że brak zdecydowanie zyskał na jakości, sama mam większą ochotę, nawet inicjuję zbliżenia. Wcześniej dużo bardziej się stresowałam jeśli o gumki chodzi. Tak jest lepiej.

kasjuszka
Posty: 153
Rejestracja: wt mar 09, 2021 9:43 am

Re: porady łóżkowe

Post autor: kasjuszka »

Mnie sie wydaje, ze w lozku to jak w zyciu, trzeba trafic na odpowiednia osobe i miec podobne upodobania. brak jest wazny,kazdy ma potrzeby. My z mezem sie idealnie dopasowalismy , do tego stopnia, ze moglabym zawsze i wszedzie. Jedynie co mnie wstrzymywalo to strach przed ciąża, na która nie bylam gotowa. Odkad biore tabletki Vines to juz niczego sie nie obawiam i wspolnie z mezem czerpiemy radosc z naszych intymnych chwil

Arkadiusz1
Posty: 124
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:06 pm

Re: porady łóżkowe

Post autor: Arkadiusz1 »

Faktycznie, ciąża może być bardzo dużym stresem dla wielu osób. Właśnie dlatego jeśli czujecie się przytłoczone tą sytuacją, to koniecznie powinnyście zajrzeć do psychomedic/pl/tokofobia-zaswiadczenie-cesarskiego-ciecia/ i dowiedzieć się,w jaki sposób mogłybyście przepracować ten temat. Moim zdaniem to Wam może niesamowicie pomóc, więc nie czekajcie z tym dłużej.
Tekst sponsorowany

tamara
Posty: 184
Rejestracja: wt maja 26, 2020 12:02 pm

Re: porady łóżkowe

Post autor: tamara »

Musicie być przygotowane na różne dolegliwości. Ja na przykład miałam problemy z suchością pochwy. Na szczęście mój ginekolog polecił mi fantastyczny preparat - globulki nawilżające Vagisan Cremolum. Łatwo się je aplikuje i wystarczy stosować raz dziennie.

Arkadiusz1
Posty: 124
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:06 pm

Re: porady łóżkowe

Post autor: Arkadiusz1 »

Jaką suplementację warto według Was podjąć, aby zwiększyć szanse na zajście w ciążę? Może ktoś z Was używał któregoś z tych preparatów ktomalek/pl/suplementy/plodnosc/cs-25/1 i mógłby podzielić się swoimi doświadczeniami. Staramy się z mężem dopiero kilka miesięcy, jednak szukamy jakiś sposób, które mógłby ten proces jeszcze przyspieszyć.
Tekst sponsorowany

djonka
Posty: 248
Rejestracja: ndz mar 07, 2021 4:56 pm

Re: porady łóżkowe

Post autor: djonka »

A korzystacie z jakichś zabawek/gadżetów? na przykład na lovita/pl/collections/zmyslowe-sukienki są super seksowne stroje i może one by wzbudziły pożądanie na nowo

marysia
Posty: 384
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: porady łóżkowe

Post autor: marysia »

Ciężko dawać jakieś porady łożkowe, bo jednak każdy z nas ma inne libido, potrzeby i fantazje. Najepiej jak sprawdzicie sobie w sieci ogłoszenia towarzyskie i poznacie kogoś, kto ma takie same podejście do tematu jak wy. Powiem wam, że w takich ogłoszeniach można znaleźć naprawdę super osoby, z którymi można się zabawić.

Arkadiusz1
Posty: 124
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:06 pm

Re: porady łóżkowe

Post autor: Arkadiusz1 »

Ja na pewno mogę Wam zasugerować, byście zajrzały do psychomedic/pl/tokofobia-zaswiadczenie-cesarskiego-ciecia/ i dowiedziały się więcej na temat tego, jak poradzić sobie z wyzwaniami natury psychologicznej, które mogą Was spotkać w trakcie trwania ciąży. To poważna rzecz, więc nie lekceważcie tego.
Tekst sponsorowany