Problem uzależnienia

Zafira
Posty: 64
Rejestracja: pt maja 08, 2020 4:27 pm

Problem uzależnienia

Post autor: Zafira »

Zupełnie nie rozumiem, jak można mieć przyjemność z nadużywania alkoholu. Przecież to bardzo szkodliwy nałóg. Muszę jak najszybciej skontaktować się ośrodkiem terapii uzależnień Forest, gdzie powinien leczyć się mój brat. Pracują w nim najlepsi specjaliści od psychoterapii i mają wyjątkowo życzliwe podejście do pacjentów. Ktoś z Was może słyszał o tej placówce leczniczej?

Arkadiusz1
Posty: 124
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:06 pm

Re: Problem uzależnienia

Post autor: Arkadiusz1 »

Moim zdaniem jeśli nie jesteście w stanie samodzielnie rzucić alkoholu, to koniecznie pomyślcie o sięgnięciu po pomoc z zewnątrz. Najlepiej byłoby już teraz zajrzeć do psychomedic/pl/psychiatra-katowice/ i umówić się do nich na konsultacje. Wiem, że wiele osób bardzo sobie to chwali, więc śmiało się tam wybierzcie po pomoc.
Tekst sponsorowany

kasjuszka
Posty: 153
Rejestracja: wt mar 09, 2021 9:43 am

Re: Problem uzależnienia

Post autor: kasjuszka »

Uzaleznienie to choroba i bez watpienia trzeba ja leczyc, Wiadomo, ze samodzielnie ciezko pokonac nałog, ale z pomocą specjalisty czesto sie udaje,jesli tylko sami chcemy. damian/pl/zdrowie-psychiczne/ moj maz tutaj chodzil na terapie grupową i musze przyznac, ze bardzo mu to pomoglo. Zobaczył ze nie on jeden mierzy sie zm takimi problemami i latwiej dzieki temu bylo mu je pokonac