Gdzie kupię sofę?

Awatar użytkownika
rooty
Posty: 94
Rejestracja: pn maja 06, 2019 12:14 pm

Gdzie kupię sofę?

Post autor: rooty »

Wiecie coś na ten temat? Znacie jakiś konkretny sklep, w którym uda mi się kupić w dobrej cenie sofę? Zależy mi również na świetnej jakości mebla, więc jeśli macie jakieś propozycje to koniecznie dajcie znać. Będę bardzo wdzięczny za pomoc! Do tej pory udało mi się znaleźć ten link https://mebelhome.pl/pl/c/SOFY/115 . Co o nim sądzicie?
To, czy czarny kot sprowadza nieszczęście, zależy głównie od tego, czy jest się człowiekiem, czy myszą...

Paulina
Posty: 219
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:15 pm

Re: Gdzie kupię sofę?

Post autor: Paulina »

Moim zdaniem meble najbardziej opłaca się kupować przez internet ;) Ja ostatnio szukałam jakiegoś ładnego fotela do mojej sypialni i udało mi się trafić na bardzo ładne fotele tapicerowane na stronie internetowej sklepabcmeble/pl/57-fotele-tapicerowane. Nie dość, że fantastycznie się prezentują, to jeszcze wcale dużo nie kosztują. Czy ktoś z Was miał może wcześniej okazję robić zakupy w tym sklepie?

MaryAnn84
Posty: 36
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:29 pm

Re: Gdzie kupię sofę?

Post autor: MaryAnn84 »

My sofę już mamy i sprawuje się świetnie jak do tej pory. Ale nadal oglądam jeszcze stoły kuchenne - mebletkaniny/pl/stoly-kuchenne-cat-317 Nie mogę się zdecydować na żaden, bo wiele z nich bardzo mi się spodobało. Szczególnie stoły gdzie jest połączenie drewna z czarnymi elementami bardzo by pasowały do naszej obecnej kuchni.

lola
Posty: 100
Rejestracja: sob lip 11, 2020 11:02 pm

Re: Gdzie kupię sofę?

Post autor: lola »

Najlepiej szukać w internecie! Od siebie mogę polecić ten sklep meblowy swiatdomu/com/meble Z tego co widziałam wybór mebli jest tam bardzo duży. Ja chyba zamówię tam kanapę i stolik do salonu Jestem w trakcie remontu i chciałabym przy okazji wymienić też meble.

patriss
Posty: 123
Rejestracja: pt sie 14, 2020 1:40 pm

Re: Gdzie kupię sofę?

Post autor: patriss »

Wiecie co, w sieci bym szukała. My niedawno naszą sprzedawaliśmy, ale to model używany, to pewnie Was to nie interesuje. Powiem więcej, mamy teraz łóżko i do niego materac, ale nie jest on pierwszej jakości. Dlatego myślę, że potrzebna nam będzie nakładka na materac materacnawymiar/pl/pl/c/Nakladki-na-materace/31 . Czy jakąś markę możecie nam polecić?

arabica
Posty: 154
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:44 pm

Re: Gdzie kupię sofę?

Post autor: arabica »

Ja na twoim miejscu sprawdziłabym internet w tym kierunku, przecież tam jest praktycznie wszystko... Także na pewno znajdziecie i piękne sofy zgodne z waszymi potrzebami. Ja przykładowo trafiłam ostatnio na Nowoczesne szafy w sklepie ankon24/pl i myślę, że nawet kupię tam coś dla siebie. Podobają mi się ich propozycje.

Lucy
Posty: 46
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:44 pm

Re: Gdzie kupię sofę?

Post autor: Lucy »

W sieci możesz kupić także sofy używane. To bardzo dobra opcja, jeśli chcesz wyposażyć mieszkanie po kosztach. Albo jeśli to ma być sofa do mieszkania wynajmowanego. Dużo jest takich ogłoszeń, a ludzie sprzedają sprzęty w bardzo dobrym stanie. Także poszukaj.

Molly
Posty: 145
Rejestracja: wt cze 23, 2020 6:20 pm

Re: Gdzie kupię sofę?

Post autor: Molly »

Mam duży salon, ale zawsze szukam praktycznych rozwiązań. Dlatego do swojego salonu wybrałam narożnik, który jest większy, ale dzięki temu mogę przyjąć większą liczbę gości. Swój narożnik zamówiłam w sklepie aurameble/pl/45-narozniki . Polecam ich każdemu, bo meble są bardzo wygodne, a nie były tak strasznie drogie. Sami ich sprawdźcie.

dorka4
Posty: 90
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:40 pm

Re: Gdzie kupię sofę?

Post autor: dorka4 »

Meble tapicerowane są dostępne tutaj lubiemeble/pl/fotele-tapicerowane . Jeśli szukacie czegoś wyjątkowego, to warto się tam rozejrzeć. Mają tam wiele ciekawych propozycji, jeśli o fotele i sofy. Wybór jest ogromny. Pamiętajcie, że takie meble muszą nie tylko ładnie wyglądać, ale również są praktyczne. Poza tym powinny pasować do danego wnętrza.
Ostatnio zmieniony czw lis 12, 2020 11:40 am przez dorka4, łącznie zmieniany 1 raz.

lunko
Posty: 761
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Gdzie kupię sofę?

Post autor: lunko »

Sofę możesz zamówić online tutaj onemarket/pl/ w tym sklepie i polecam bo warto. Wybór mają duży, są promocje, sklep realizuje zamówienia bez zwłoki. Meble mają od producentów z całego świata, ja już nie raz tam zamawiałem.