Kursy zawodowe

paulinajacka
Posty: 135
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:37 pm

Re: Kursy zawodowe

Post autor: paulinajacka »

Oprócz kursów zawodowych warto inwestować także w doskonalenie językowe pracowników. Na pewno fajnym pomysłem na zmotywowanie pracowników jest angielski dla firm Warszawa. Przed rozpoczęciem kursu każdy uczestnik rozwiązuje test poziomujący, który przypisze go do konkretnej grupy. Dzięki temu będzie można zacząć kurs od poziomu na jakim jesteście i nie tracić czasu na powtarzanie materiału, który macie już opanowany.
paulina modra

Awatar użytkownika
Fan88
Posty: 4
Rejestracja: pn wrz 06, 2021 7:08 pm

Re: Kursy zawodowe

Post autor: Fan88 »

Poszukaj jakiegoś fachowca najlepiej. Nie warto działać na własną rękę jeżeli nie ma się wiedzy w tym zakresie.
Dopóki go lepiej nie poznasz, uważaj każdego spotkanego człowieka za złośliwego głupca.

tamara
Posty: 184
Rejestracja: wt maja 26, 2020 12:02 pm

Re: Kursy zawodowe

Post autor: tamara »

Zrób sobie szkolenie związane z zainteresowaniami. Co powiesz na przykład na szkolenie lublin: kursor.edu/pl/wodn/szkolenia ? Tam znajdziesz wiele propozycji jeśli chodzi o różne kursy, które poszerzą Twoje kompetencje.

marysia
Posty: 381
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Kursy zawodowe

Post autor: marysia »

Też uważam, że takie kurs są warte uwagi. Nawet jak już wykonujecie jakichś zawód, to warto wziąć pod uwagę dodatkowe kursy, które nas doszkalają. Jak coś, to świetną ofertę ma savealife/pl/kurs-doskonalacy-ratownikow-medycznych/ - jest to kurs doszkalający dla ratowników medycznych. Sami sprawdźcie.

masala
Posty: 152
Rejestracja: pt lis 20, 2020 10:37 am

Re: Kursy zawodowe

Post autor: masala »

Polecam poczytać więcej o możliwościach takich jak na przykład szkolenie leadership: rosieksolutions/pl/rozwiazania-dla-biznesu/leadership-in-bani-world/ . Moim zdaniem są to bardzo interesujące szkolenia i warto się z nimi zapoznać bliżej.

łobuziak
Posty: 117
Rejestracja: czw wrz 03, 2020 7:22 am

Re: Kursy zawodowe

Post autor: łobuziak »

Ja proponuję zapoznać się z tą ofertą tu door/com/pl/ To firma znana od 40 lat na całym świecie. U nas od 1993r. Ma ofertę szkoleń biznesowych np HR, sprzedażowych menadżerskicj. Szkolenia otwarte dla osób indywidualnych, chcących podnosić swoje kwalfikacje. Oraz szkolenia zamknięte dopasowane do potrzeb firm.

armonia
Posty: 163
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:28 pm

Re: Kursy zawodowe

Post autor: armonia »

Ze szkoleniami jest tak, że są konieczne i to w każdej branży a już zwłaszcza związanej z edukacją. Ciekawych ofert warto szukać w internecie. Osobiście znalazłam takie managernaobcasach/pl/szkolenia-dla-nauczycieli-angielskiego-jakie-warto-zrobic/ i warto się z tymi informacjami zapoznać

lunko
Posty: 761
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Kursy zawodowe

Post autor: lunko »

A ja mam swoje własne kursy w swoim domu, ponieważ nie ukrywam, że ćwiczę asertywność. Przyznam szczerze, że jak najbardziej warto, ponieważ przydaje się to w życiu i w pracy. Jeśli mowa o asertywności, to polecam wejść na stronę kobietanaczasie/pl/asertywnosc-cwiczenia-dla-kazdego/ , bo macie tutaj szczegółowe informacje.

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: Kursy zawodowe

Post autor: kasiunia »

Szkolenia to nierozerwalny element dzisiejszej rzeczywistości zawodowej. Szkolimy się by lepiej pojąć to nad czym codziennie pracujemy .W wielu branżach nierozerwalnym elementem naszej pracy jest klient .Bez klientów nasze firmy nie potrafią funkcjonować - taka ich specyfika. Bardzo ważnym elementem naszej pracy staje się zatem sztuka przekonywania do naszych produktów i usług. Polecam szkolenia z negocjacji - to na prawdę kawał świetnych informacji i umiejętności.

marysia
Posty: 381
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Kursy zawodowe

Post autor: marysia »

Teraz jest tak szeroki wybór szkoleń i kursów, że na pewno wybierzecie coś dla siebie. Mnie w szczególności zainteresowały te: kursynieruchomosci/pl/courses/jak-zostac-i-byc-skutecznym-agentem-nieruchomosci/ kursy na agenta nieruchomości i jest to kierunek, w którym zdecydowanie chcę podążać.