Kursy zawodowe

Awatar użytkownika
rooty
Posty: 94
Rejestracja: pn maja 06, 2019 12:14 pm

Kursy zawodowe

Post autor: rooty »

Cześć! Tak jak w temacie... Czy ktoś z was korzystał może z kursów zawodowych i możecie polecić jakąś konkretną stronkę z takimi szkoleniami? Niestety nie mogę się na nic konkretnego, więc proszę was o pomoc. Jak na razie udało mi się trafić na tą stronę https://www.kursy-wielun.pl/kursy-zawodowe.htm , jednak chciałbym poznać również waszą opinię na ich temat. Dajcie znać, dzięki!
To, czy czarny kot sprowadza nieszczęście, zależy głównie od tego, czy jest się człowiekiem, czy myszą...

Paulina
Posty: 221
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:15 pm

Re: Kursy zawodowe

Post autor: Paulina »

Jeśli chcecie mieć większe szanse na zdobycie wymarzonej pracy, pamiętajcie, aby przygotwać się dobrze do rozmowy kwalifikacyjnej. Na stronie internetowej kargroup_rozmowa_kwalifikacyjna.gr8/com/ możecie zapoznać się z ofertą specjalnego szkolenia organizowanego przez Firmę Szkoleniową Kar Group, które pozwoli Wam na takie właśnie przygotowanie. Zaznaczę tylko, że szkolenie jest całkowicie za darmo ;)

armonia
Posty: 163
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:28 pm

Re: Kursy zawodowe

Post autor: armonia »

Dla osób po pedagogice pracujących z dziećmi bardzo ciekawe szkolenie pojawiło się w Centrum CBT w temacie terapii środowiskowej dzieci i młodzieży. Zachęcam się do zapoznania ze szczegółami cbt/pl/szkola-psychoterapii/terapia-srodowiskowa-dzieci-i-mlodziezy/ - termin szkolenia to 28 i 29. listopada i można już się zapisywać. Forma zajęć będzie również online

paulinajacka
Posty: 135
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:37 pm

Re: Kursy zawodowe

Post autor: paulinajacka »

Inwestowanie w siebie to najlepsze co można dla siebie zrobić. Jeśli interesuje was grafika cyfrowa i chcecie rozwijać się w tej dziedzinie to polecam zajrzeć na stronę domin-krakow/pl/kurs-digital-painting-photoshop/. Kursy odbywają się pod okiem specjalistów, którzy przygotują was podjęcia pracy jako profesjonalni ilustratorzy i concept artyści. Technika cyfrowego malarstwa, której nauczycie się na szkoleniu pozwala na wizualizację stworzonej koncepcji np. postaci fantastycznej, scenerii do gier itp. To bardzo ciekawe i pasjonujące zajęcia.
paulina modra

lunko
Posty: 763
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Kursy zawodowe

Post autor: lunko »

Ja kursy co jakiś czas robię sobie nowe żeby się rozwijać, tutaj cgwisdom/pl/ właśnie będę wykupował kurs na grafikę projektową, polecił mi go mój szwagier. Chcę w przyszłości zająć się też tą tematyką, może znajdę pracę w tym kierunku.

arabica
Posty: 159
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:44 pm

Re: Kursy zawodowe

Post autor: arabica »

A co powiecie na kurs Tasty Advertising Methods? Czy ktoś z was był już na takim? Pytam, bo w sumie jest to bardzo ciekawe szkolenie na którym można zyskać wiedzę na temat marketingu i wszystkiego powiązanego z nim. Po czym będzie można zacząć pracę w wymarzonej agencji reklamowej lub budować swój własny brand, czy zostać freelancerem.

patriss
Posty: 123
Rejestracja: pt sie 14, 2020 1:40 pm

Re: Kursy zawodowe

Post autor: patriss »

Ja tam zawsze powtarzam, że trzeba się kształcić, a jeśli tak, to należy również przemyśleć odpowiednie działania, które nam pozwolą na to. Oczywiście można też nauczać, wykorzystując do tego e-learning hybrydowy westhill/pl/e-learning/ . To nowoczesne podejście do nauki, pozwalające na bardzo dobre wyniki. Warto właśnie to przemyśleć, moim zdaniem.

tutsi
Posty: 114
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:48 pm

Re: Kursy zawodowe

Post autor: tutsi »

Jednym z takich podstawowych kursów, które powinien przejść każdy z nas jest na pewno kurs z udzielania pierwszej pomocy. Jeśli szukacie firmy, która zajmuje się organizacją takich zajęć to na pewno warto zapoznać się z ofertą Transmedyk transmedyk/pl/. Mają duże doświadczenie, zajęcia są prowadzone przez doświadczonych ratowników i na bardzo nowoczesnych fantomach.

karamba
Posty: 147
Rejestracja: pt sie 14, 2020 1:42 pm

Re: Kursy zawodowe

Post autor: karamba »

W sumie to, czego się nauczyłam w szkole, to jedno, ale jednak staram się także douczać teraz, w okresie, kiedy już pracuję. Widzę, że ktoś z bliskiej mi rodziny także ma takie podejście. Ostatnio zapisał się na szkolenia spawalnicze otspaw/com/pl/ , a to też nie jest byle co.

kasjuszka
Posty: 153
Rejestracja: wt mar 09, 2021 9:43 am

Re: Kursy zawodowe

Post autor: kasjuszka »

A co powiecie na intensywne kursy niemieckiego warszawa warszawa.oei.org/pl/nauka-niemieckiego-w-warszawie/oferta-niemieckiego-dla-firm-warszawa/ ?teraz sporo osob korzysta z tego rodzaju szkolen, jezyki nawet w pracy są niezbedne