Aromatyczna kawa

rusinka
Posty: 40
Rejestracja: ndz wrz 12, 2021 2:09 pm

Re: Aromatyczna kawa

Post autor: rusinka »

Mam kilka swoich ulubionych kaw po które bardzo chętnie sięgam. Ale oprócz delektowania się smakiem lubię też się dowiedzieć jakiś ciekawostek odnośnie kawy i nie ukrywam, że na nescafe/com/pl/poczatki-kawy sporo czytałam i nawet o pewnych rzeczach wcześniej nie zdawałam sobie sprawy.

walicja
Posty: 70
Rejestracja: czw lip 30, 2020 1:30 pm

Re: Aromatyczna kawa

Post autor: walicja »

Sama doskonale wiem, że niekiedy ciężko jest się oprzeć zapachowi kawy. Dlatego też szukam może jakieś alternatywy zamiast kawy. I tak też między innymi natrafiłam na tę stronę coteca/pl/blog/aktualnosci/zielona-herbata-wlasciwosci-i-metody-parzenia.html z której to można dowiedzieć się nieco więcej odnośnie zielona herbata właściwości jakie w ogóle ma. Bo mimo wszystko uważam, że zielona herbata jest o wiele zdrowsza od kawy.

marysia
Posty: 376
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Aromatyczna kawa

Post autor: marysia »

Jak chcecie poznać smak naprawdę dobrej i aromatycznej kawy, to koniecznie sprawdźcie sobie ofertę; kongreskawy/pl/ Mają szeroki wybór, więc każdy z was znajdzie idealną mieszankę kawy dla siebie. Warto też zwrócić uwagę na to, że mają tam kawę z polskich palarnii .

łobuziak
Posty: 117
Rejestracja: czw wrz 03, 2020 7:22 am

Re: Aromatyczna kawa

Post autor: łobuziak »

Ja w sieci mam ulubiony sklep w którym mam duży wybór kawy od najlepszych producentów. Zobaczcie tu bee/pl/9047-kawa-ziarnista Ja bardzo lubię poznawać różne smaki. A tu mam w czym wybierać. Jak do tej pory to najbardziej smakowała mi kawa Lavazza. Ma piękny aromat i aksamitny smak.

marysia
Posty: 376
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Aromatyczna kawa

Post autor: marysia »

Może zainteresuje was Kawa mielona z Włoch ? W tym sklepie macie duży wybór kaw. Charakteryzują się łagodnym, delikatnym smakiem. Każdy kto lubi kawę znajdzie odpowiednią propozycję dla siebie.

Molly
Posty: 141
Rejestracja: wt cze 23, 2020 6:20 pm

Re: Aromatyczna kawa

Post autor: Molly »

Kawa jest fajna. Ale niektórzy twierdzą, że niezbyt zdrowa. Dlatego warto poszukać alternatywy. I jest taka, to japońska matcha. Sproszkowana zielona herbata. Dodaje energii i wigoru. Ma też wiele innych pozytywnych właściwości. Taką matchę kupicie u nich ouritsumatcha/pl/. Wysokiej jakości, organiczna, z małych ekologicznych upraw. Także w najlepszym wydaniu.

lunko
Posty: 748
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Aromatyczna kawa

Post autor: lunko »

Wiecie, ile można się dowiedzieć, jeśli chodzi o picie kawy? Właśnie czytam sobie informacje na ten temat i jestem zaskoczona tym, jak wiele w internecie można zdobyć informacji. Całkiem fajne informacje znajdziecie sobie na stronie czatek/pl/czy-warto-pic-kawe-szybko/ .

marysia
Posty: 376
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Aromatyczna kawa

Post autor: marysia »

Może ktoś z was orientuje się, jaka jest najlepsza kawa ziarnista Ja dopiero od niedawna pije kawę, więc nie mam zielonego pojecia, która jest najlepszym wyborem.

tamara
Posty: 183
Rejestracja: wt maja 26, 2020 12:02 pm

Re: Aromatyczna kawa

Post autor: tamara »

Kawa to także świetny pomysł na prezent - niezależnie od danej okazji. W tym sklepie internetowym można znaleźć piękne i oryginalne zestawy prezentowe: https://aromatkawy.com/15-prezenty . W zestawach tych można znaleźć także kawy z segmentu premium.

kasiunia
Posty: 447
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: Aromatyczna kawa

Post autor: kasiunia »

Jak to się mówi , jedni lubią rybki a inni akwarium. Znam wielu amatorów dobrej kawy ale znam też osoby, szczególnie panów, którzy bardzo lubią puścić sobie dymka. Jedna z tych osób to zapalony amator papierosów własnej roboty .W ostatnim czasie pochwalił się nam swoim nowym odkryciem i zakupem - świetnej jakości
filtry papierosowe - https://trafikanord.pl/pl/c/Filtry-papierosowe/122 oraz specjalne akcesoria do nich w tym kulki smakowe do filtrów. Zapachy są przednie.