Impreza

Jolka
Posty: 67
Rejestracja: ndz sie 02, 2020 7:34 pm

Re: Impreza

Post autor: Jolka »

Na żadnej imprezie nie może zabraknąć ozdób. Jeśli wiecie, że zamówienie będzie większe, to lepiej artykuły zamówić w hurtowni, np. tej czakos/pl/ . Mają balony, talerzyki papierowe i kubki, serpentyny czy czapeczki. Minimalna wartość zamówienia musi wynieść tylko 400 zł. Znajdziecie tam też m.in. ozdobne pudełka, w których można dać prezent jubilatowi.

Maczko0
Posty: 132
Rejestracja: wt mar 09, 2021 11:50 am

Re: Impreza

Post autor: Maczko0 »

Zgadzam się ze super imprezą może być grill! :) sami kupiliśmy na sklepdaglezja/pl/category/grille-i-akcesoria-grille-ogrodowe Grille ogrodowe i dzięki temu możemy zapraszać gości kiedy tylko mamy na to ochotę

marysia
Posty: 383
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Impreza

Post autor: marysia »

Jeżeli chodzi o imprezy firmowe, to zdecydowanie jestem w stanie polecić wam ofertę fordanserki.eu - znajdziecie tutaj dziewczyny, które nie tylko super się prezentują, są miłe ale i potrafią tańczyć. Z nimi impreza na pewno nie będzie nudna.

paulinajacka
Posty: 135
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:37 pm

Re: Impreza

Post autor: paulinajacka »

Jeśli chcecie zaskoczyć własnych gości na imprezie to warto pomyśleć o przygotowaniu nalewek, którymi uraczysz gości. Bardzo ważnym elementem, dzięki któremu oczyścicie trunki z zanieczyszczeń jest filtrowanie nalewek. Przede wszystkim należy odczekać kilka tygodni po zlaniu nastawu na nalewkę, gdyż dzięki temu na dnie zbierze się osad, łatwiej będzie wtedy przefiltrować trunek. Pamiętajcie, że najważniejsze aby ciecz była klarowna.
paulina modra

lunko
Posty: 763
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Impreza

Post autor: lunko »

Bez względu na to jaka to impreza, na pewno warto zainwestować w odpowiednie akcesoria i dekoracje. Pod adresem: partytime/pl/pl/c/Maski-okulary/111 dostępne są maski i okulary, które na pewno urozmaicą imprezę. Warto skorzystać z tej oferty.

marysia
Posty: 383
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Impreza

Post autor: marysia »

Widzę, ze macie naprawdę spore doświadczenie w organizowaniu imprez. Przede mną wieczór panieński mojej przyjaciólki i zaczęłam się właśnie zastanawiać, jakie gry i zabawy na wieczór panieński są najlepsze? Może jesteście w stanie mi coś polecić?