Impreza

Awatar użytkownika
rooty
Posty: 93
Rejestracja: pn maja 06, 2019 12:14 pm

Impreza

Post autor: rooty »

Cześć! Stoi przede mną wyzwanie organizacji imprezy firmowej. Szukam więc porządnej firmy, która oferuje wynajem nagłośnienia. Znacie może kogoś takiego, kto ma dobrej jakości sprzęt? Bardzo mi na tym zależy, więc jeśli macie jakieś konkretne propozycje to dajcie znać. Jak na razie przeglądając internet wpadłem na tą stronę https://www.kalemba.pl/wynajem-wypozycz ... ie-imprez/ . Myślicie, że warto się na nich zdecydować?
To, czy czarny kot sprowadza nieszczęście, zależy głównie od tego, czy jest się człowiekiem, czy myszą...

Paulina
Posty: 218
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:15 pm

Re: Impreza

Post autor: Paulina »

Mnie również czeka niebawem organizacja imprezy, z tym że wieczoru panieńskiego. Jakie dekoracje na wieczór panieński polecacie mi kupić? Co jest teraz modne? Impreza będzie się odbywała w ogrodzie, jakieś ognisko albo grill ;)

MaryAnn84
Posty: 36
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:29 pm

Re: Impreza

Post autor: MaryAnn84 »

Żeby taka impreza się udała na pewno trzeba zapewnić też odpowiednią oprawę muzyczną. Tutaj pobierz muzykę całkowicie za darmo w formacie mp3. To nic nie kosztuje, a zapewni, że przez całą imprezę będzie panowała przyjemna atmosfera. Dużym plusem jest, że muzykę po pobraniu odtwarza sie już bez dostępu do internetu w każdym miejscu i o każdym czasie.

tamara
Posty: 183
Rejestracja: wt maja 26, 2020 12:02 pm

Re: Impreza

Post autor: tamara »

Wszystkim, którzy lubią imprezować, polecam artykuł pomocdrogowa.i-poznan/pl/ile-moge-wypic-by-moc-bezpiecznie-i-legalnie-prowadzic-samochod/ . Dowiecie się z niego, ile alkoholu możecie wypić aby móc prowadzić samochód. Warto sobie poczytać.

marysia
Posty: 375
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Impreza

Post autor: marysia »

Myślę, że chcąc zorganizować imprezę, musicie przede wszystkim znaleźć odpowiednie miejsce. Ja bez dwoch zdań mogę wam polecić ranchopodbocianem/pl/ a to dlatego, że mają tam doświadczenie w organizowania różnego rodzaju imprez - zarówno prywatnych, jak i firmowych. Sprawdźcie sami.

greta
Posty: 39
Rejestracja: wt mar 09, 2021 10:01 am

Re: Impreza

Post autor: greta »

A myślałaś o zorganizowaniu imprezy w ramach takich cookup/pl/k/warsztaty/ kulinarnych warsztatów? U nas to się doskonale sprawdziło, świetnie się bawili i młodzi i starsi i to bez względu na to czy znają się na gotowaniu czy nie

paulinajacka
Posty: 135
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:37 pm

Re: Impreza

Post autor: paulinajacka »

Jeśli chcecie, aby wasza impreza integracyjna była udana i zapamiętana na długi czas, to porozmawiajcie z pracownikami czego oczekują od was i w jaki sposób chcieliby spędzić wspólnie czas. Jeśli macie większy budżet to z pewnością spodoba im się wyjazd do ekskluzywnego SPA, gdzie oprócz tego można miło spędzić czas np. na kręgielni czy w barze. Wspólne relacje są bardzo istotne na atmosferę i wyniki w pracy.
paulina modra

zonia
Posty: 97
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:19 am

Re: Impreza

Post autor: zonia »

Wiem sama po sobie, ze organizacja tego rodzaju imprez do latwych zadan nie nalezy. Warto w pierwszej kolejnosci ogarnac sale. U nas w inowroclawiu jest fajna Karczma Kujawska, miejsce na takie okazje naprawde idealne :) Duza, ładnie urządzona sala, obsluga na tip top ogarnia
Moduły fotowoltaiczne Sunergo https://sunergo.pl/moduly-fotowoltaiczne/

tomekkk
Posty: 17
Rejestracja: ndz wrz 12, 2021 2:10 pm

Re: Impreza

Post autor: tomekkk »

Na ostatniej imprezie jakiej byłem to był wieczór kawalerski mojego kumpla. Nie będę tutaj się rozwijał, ale klub który wybraliśmy to naprawdę top w naszym kraju. Był to rasputin w rzeszowie rasputinclub/pl/ z nieziemsko pięknymi tancerkami. Alkohole też z wyższej półki, a przyszły mąż miał super niezapomniany wieczór, z który do dziś nam dziękuje.

Molly
Posty: 141
Rejestracja: wt cze 23, 2020 6:20 pm

Re: Impreza

Post autor: Molly »

Impreza to także dekoracje. To one podkreślają jej wyjątkowość. W poszukiwaniu takich dekoracji na różne okazje warto rzucić okiem tu dekolo/pl/. Bardzo duży wybór - od balonów, przez dekoracje stołu, po elementy takie jak toppery czy pudełka na ciasto.