Blendery

Awatar użytkownika
rooty
Posty: 93
Rejestracja: pn maja 06, 2019 12:14 pm

Blendery

Post autor: rooty »

Czy ktoś z was wie może, gdzie uda mi się kupić blender? Zastanawiam się ostatnio nad takim zakupem i szukam sprawdzonej hurtowni. Polecicie coś konkretnego? Jak na razie trafiłem jedynie na tą stronę https://magnum-pro.pl/gastronomia/blendery.html . Co o niej sądzicie? Może korzystaliście już z ich usług?
To, czy czarny kot sprowadza nieszczęście, zależy głównie od tego, czy jest się człowiekiem, czy myszą...

Maczko0
Posty: 132
Rejestracja: wt mar 09, 2021 11:50 am

Re: Blendery

Post autor: Maczko0 »

My takie wyposażenie kupiliśmy właśnie w hurtowni :) a teraz tylko dbamy o dostawy i rozwijanie biznesu. Zamówiliśmy też na lodypetra/pl/ proszek do lodów włoskich i pysznie wychodzą te lody

emi
Posty: 14
Rejestracja: pt mar 05, 2021 12:23 pm

Re: Blendery

Post autor: emi »

Jeśli szukacie profesjonalnych rozwiązań, to myślę, że tutaj gastropuls/pl warto sobie zerknąć. Jest tam wiele różnych propozycji dopasowanych do konkretnych potrzeb. Myślę, że przede wszystkim warto stawiać na jakość. Dzięki temu przygotowane dania będą na naprawdę wysokim poziomie i będziecie mogli zadowolić gości. Przemyślcie ten temat.

tutsi
Posty: 112
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:48 pm

Re: Blendery

Post autor: tutsi »

W sytuacji, gdy prowadzicie biznes związany z gastronomią to polecam zapoznać się z ofertą hurtowni Gastrosilesia. Znajdziecie u nich różnego rodzaju urządzenia, akcesoria takie jak między innymi naczynia żeliwne gastrosilesia/pl/naczynia-zeliwne,2,4,307,39,0. Oferta tej hurtowni jest bardzo rozbudowana a ceny produktów są atrakcyjne.

lunko
Posty: 747
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Blendery

Post autor: lunko »

Także prowadzę biznes w gastronomi. Od jakiegoś czasu skupiam się nad wysokim poziomem higieny, dlatego szukam różnych rozwiązań, aby cieszyć się zdrową i chętną do pracy ekipą :) Ostatnio stałem przed dylematem jaki dozownik do ręczników papierowych kupić. Dopiero kiedy natrafiłem na artykuł: twojecentrum/pl/z-higiena-za-pan-brat-wybieramy-najlepsze-dozowniki-na-reczniki-papierowe.html wiedziałem na co zwrócić szczególną uwagę.

walicja
Posty: 70
Rejestracja: czw lip 30, 2020 1:30 pm

Re: Blendery

Post autor: walicja »

W gastronomii to akurat jest wiele bardzo różnego rodzaju sprzętu jaki nam się przyda. I tak też chciałabym się dowiedzieć czy można gdzieś dostać takie naboje do pojemnika od bitej śmietany? Więc zaczęłam szperać w necie i między innymi tutaj hendi/pl/naboje-do-syfonu-do-bitej-smietany-50-szt-kod-5869071 udało mi się znaleźć dokładnie to czego będzie mi potrzeba.

qinga
Posty: 23
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:40 pm

Re: Blendery

Post autor: qinga »

no pewnie, dla każdego coś się znajdzie :) Ja na przykład myślę o otwarciu pizzerii więc na pewno będę musiała zainwestować w porządny piec do wypieku pizzy :) wiem już, ze można je znaleźć w ofercie firmy Bakeres bakeres/pl/ . Duży wybór, atrakcyjne ceny a dodatkowo możliwość zakupu zarówno urządzeń nowych jak i używanych.

walicja
Posty: 70
Rejestracja: czw lip 30, 2020 1:30 pm

Re: Blendery

Post autor: walicja »

Ależ oczywiście, że blender czy też jakiś inny sprzęt w gastronomii ma ogromne znaczenie. Dlatego też warto poszukać w miarę dobrego ale w rozsądnej cenie sprzętu. I tak też zupełnie przypadkowo trafiłam na ofertę tego zakładu Karol – Zakłady Mięsne który od lat cieszy się bardzo dobrymi opiniami wśród klientów. Także na pewno warto zapoznać się z ich ofertą.

zonia
Posty: 97
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:19 am

Re: Blendery

Post autor: zonia »

Takie rzeczy są bardzo potrzebne w szczególności, jak ktoś prowadzi swój wlasny lokal gastronomiczny. Według mnie taką podstawą w profesjonalnej kuchni są stoły gastronomiczne multigastro/pl/stoly-do-pracy i od tego właśnie warto zacząć urządzanie. Trzeba wybrać taki stół o odpowiednio dużym dla naszych potrzeb blacie. Są dostępne takie stoły z szufladami i półkami a także z drzwiamu suwanymi lub skrzydłowymi, dzięki temu możemy trzymać pod ręką wszystkie przybory kuchenne których używamy na codzień.
Moduły fotowoltaiczne Sunergo https://sunergo.pl/moduly-fotowoltaiczne/

arabica
Posty: 149
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:44 pm

Re: Blendery

Post autor: arabica »

Takie rzeczy, to najlepiej kupować w sprawdzonych miejscach. A tutaj można wymienić przykładowo takie miejsca, jak Gastromania/pl. Ja przykładowo ich bogatą ofertą jest bardzo zaskoczona... Chociażby wiecie, że w ich ofercie można znaleźć takie rzeczy, jak szafa do sezonowania wołowiny? Woooww....