Zmywarki gastronomiczne

Awatar użytkownika
rooty
Posty: 94
Rejestracja: pn maja 06, 2019 12:14 pm

Zmywarki gastronomiczne

Post autor: rooty »

Ostatnio popsuła się zmywarka w mojej restauracji i nadszedł czas na zakup nowej. Myślałem nad tym https://gastroplaneta.pl/pl/c/Zmywarki- ... omiczne/91 , bo mają one wiele funkcji i nie są drogie. Chyba będą w sam raz do mojej restauracji. Czekam jednak na Wasze opinie na temat tego sklepu. Mam nadzieję, że to słuszne rozwiązanie.
To, czy czarny kot sprowadza nieszczęście, zależy głównie od tego, czy jest się człowiekiem, czy myszą...

mirka00
Posty: 170
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:46 pm

Re: Zmywarki gastronomiczne

Post autor: mirka00 »

Rozumiem, że takie narzedzie jest CI przydatne, w końcu nie zawsze ktoś na zmywaku się wyrabia, a to i tak nie jest wcale prosta praca. W sensie nie jest skomplikowana,ale nużąca. Ale do meritum - jeśli chcesz, to tutaj poszukaj takich sprzętów. Na pewno znajdziesz.

karamba
Posty: 147
Rejestracja: pt sie 14, 2020 1:42 pm

Re: Zmywarki gastronomiczne

Post autor: karamba »

No tak, zmywara to podstawa, sama coś o tym wiem. ;) Ale nie zapominajmy także o innych elementach, na przykład takim jamp/com/pl/oferta/wyposazenie-sklepow-spozywczych wyposażeniu sklepów. Może się taka lada chłodnicza przydać na ekspozycję, albo coś innego..

iriss
Posty: 60
Rejestracja: wt gru 15, 2020 1:29 pm

Re: Zmywarki gastronomiczne

Post autor: iriss »

Myślę, że tutaj każdy się z tym zgodzi, że wyposażenie odpowiednie jest bardzo ważne w punkcie gastronomicznym. Ale na pewno warto też przeczytać sobie chociażby tutaj pizza-pec24.cz odnośnie różnych sprzętów. Chociażby tam dowiedziałam się o piecach na pizzę, sposobie przygotowywania etc. Także też super.

Paulina
Posty: 221
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:15 pm

Re: Zmywarki gastronomiczne

Post autor: Paulina »

A skoro już o takich zmywarkach gastronomicznych mowa, to jaka jest Waszym zdaniem najlepsza chemia do zmywarek? Jakich środków do zmywarki używacie zazwyczaj w Waszych firmach? Gdzie się w nie zaopatrujecie? Wolicie robić takie zakupy na bieżąco, czy kupujecie raczej większe ilości na zapas? Jak to u Was wygląda?

lunko
Posty: 774
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Zmywarki gastronomiczne

Post autor: lunko »

Odpowiednie wyposażenie do gastronomii jest bardzo ważne. Rozglądając się za nimi, znalazłem kieliszki do szampana w dobrej cenie na stronie: gastromocni/pl/do-szampana . Oferta sklepu jest korzystna i szeroka, więc na pewno znajdziesz tutaj to czego szukasz.