Sklep z ubraniami dla dziecka

Awatar użytkownika
rooty
Posty: 93
Rejestracja: pn maja 06, 2019 12:14 pm

Sklep z ubraniami dla dziecka

Post autor: rooty »

Cześć, poszukuję dobrego i sprawdzonego sklepu z ubrankami dla dziecka. Czy ktoś z was korzystał z takich ofert i może coś polecić? Sporo dobrego w internecie czytałem na temat tej stronki https://www.newyorkstyle.pl/pl/c/ODZIEZ-DZIECIECA/120 . Co o niej sądzicie? Z tego co widzę to mają oni naprawdę spory wybór. Dodatkowo ich ceny są bardzo atrakcyjne. Warto się na nich skusić?
To, czy czarny kot sprowadza nieszczęście, zależy głównie od tego, czy jest się człowiekiem, czy myszą...

Paulina
Posty: 218
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:15 pm

Re: Sklep z ubraniami dla dziecka

Post autor: Paulina »

Jeśli chodzi o ubrania dla niemowlaka, to polecam zajrzeć do sklepu internetowego kasiaubranka/pl/Ubranka. Znajdziecie tam naprawdę spory wybór branek niemowlęcych dobrej jakości. Jestem przekonana, że uda Wam się coś wybrać dla Waszego maluszka.

tamara
Posty: 183
Rejestracja: wt maja 26, 2020 12:02 pm

Re: Sklep z ubraniami dla dziecka

Post autor: tamara »

Jeśli masz malutkie dziecko to przede wszystkim wyposaż się w pieluchy tetrowe. Muszę przyznać, że tego w szafie nigdy za wiele :) Takie pieluchy nie są drogie - zajrzyj tutaj: mrbobas/pl/bawelniana-pieluszka-tetrowa-w-misie-atk-rozowa . Wybór jest bardzo duży.

pogoda
Posty: 45
Rejestracja: pt sty 31, 2020 1:02 am

Re: Sklep z ubraniami dla dziecka

Post autor: pogoda »

Mój syn wszedł w etap którym jest dla niego bardzo ważne by ubrania które ma na sobie były firmowe. Dlatego też zaczęłam się zastanawiać nad kupieniem mu markowych okularów przeciwsłonecznych które znalazłam na stronie iokulary/pl/ . Mają tam duży wybór nie tylko w markach ale i w modelach. A co wy o tym sądzicie?

arabica
Posty: 149
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:44 pm

Re: Sklep z ubraniami dla dziecka

Post autor: arabica »

Oj dzisiejsze ubranka dla dzieci są przepiękne. Aż, człowiek traci rachubę w kupowaniu... Zobaczcie tutaj locofashion/pl/sukienki-dziewczece-tuniki jakie prześliczne sukienki dziewczęce wizytowe znalazłam. Bardzo mi się podobają, ponieważ są starannie wykonane i bardzo szykowne.

Krecha
Posty: 81
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:50 pm

Re: Sklep z ubraniami dla dziecka

Post autor: Krecha »

Jeżeli szukasz miejsca w którym możesz kupić stroje na karnawał to polecam hopki/pl/30-sukienki-anny . Ja tam zamawiałam sukienki Anny ostatnio bo córka chciała być żywą postacią z bajki. Czy wasze dzieci też lubią się tak przebierać? Moja jest bardzo kreatywna i lubi się przebierać za różne rzeczy nawet za ziemniaka

Olina
Posty: 48
Rejestracja: ndz paź 25, 2020 12:32 pm

Re: Sklep z ubraniami dla dziecka

Post autor: Olina »

Ja bym chciała zacząć sama szyć ubranka dla dzieci tylko potrzebuję do tego celu założyć firmę i kupić odpowiednie maszyny. Najbardziej interesuję mnie owerloki , które oferuje Strima. Mają w swoim asortymencie naprawdę świetnej jakości sprzęt, dzięki któremu można stworzyć profesjonalną szwalnię.

dorka4
Posty: 90
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:40 pm

Re: Sklep z ubraniami dla dziecka

Post autor: dorka4 »

Zobaczcie sobie tutaj myprincess/pl/kategoria/sukienki-wizytowe jakie mają w ofercie sukienki wizytowe dla dziewczynek. Jest z czego wybierać. Na pewno warto decydować się na ponadczasowe wzornictwo, bo dzięki temu można takie ubranka później sprzedać czy zostawić dla młodszego dziecka. Pomyślcie o tym.

Molly
Posty: 141
Rejestracja: wt cze 23, 2020 6:20 pm

Re: Sklep z ubraniami dla dziecka

Post autor: Molly »

Jeśli już wspomniałaś o ubrankach dla dziewcząt, to może zainteresuje Cię też sklep TXM. Widziałam, że w ich ofercie są piękne i modne getry w najróżniejszych wzorach i kolorach, od różowych po ciemne. Na pewno każda dziewczynka lubi czuć się komfortowo podczas zabawy czy w szkole. Ofertę znajdziesz w tym miejscu.

djonka
Posty: 246
Rejestracja: ndz mar 07, 2021 4:56 pm

Re: Sklep z ubraniami dla dziecka

Post autor: djonka »

Ja ostatnio bardzo fajne na valetta/pl/collections/dziecieca zamawiałam! ;) kurde w takiej cenie to naprawdę można się obkupić