Piękne sukienki na wesele

mirka00
Posty: 170
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:46 pm

Piękne sukienki na wesele

Post autor: mirka00 »

Cześć, możecie mi pomóc? Sukienka na wesele jest mi potrzebna dla mamy pana młodego. Wiem, że to spore wyzwanie, bo jednak ubrać trzeba się odpowiednio i ogólnie nie wiem, jak się na to zdecydować. Może pomożecie, wesprzecie nas? Chodzi nam przede wszystkim o dobranie odpowiedniego stylu. Co wy na to?

djonka
Posty: 249
Rejestracja: ndz mar 07, 2021 4:56 pm

Re: Piękne sukienki na wesele

Post autor: djonka »

hurtownia eleganckich sukienek ma bardzo fajny wybor, moze sobie spojrzyj :) ja od nich sporo kreacji zamawialam :)

lola
Posty: 100
Rejestracja: sob lip 11, 2020 11:02 pm

Re: Piękne sukienki na wesele

Post autor: lola »

Jeśli szukacie nietypowych zaproszen ślubnych to polecam ten artykuł ohme/pl/lifestyle/nietypowe-zaproszenia-slubne-ktore-zachwyca-gosci/ Znajdziecie w nim ciekawe propozycje zaproszeń. My akurat wybraliśmy zaproszenia w stylu rustykalnym, bardzo podobały się gościom :)

Paulina
Posty: 221
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:15 pm

Re: Piękne sukienki na wesele

Post autor: Paulina »

Na pewno do takiej pięknej sukienki przyda się jeszcze odpowiednia biżuteria, aby dopełnić całą stylizację :) Ostatnio widziałam na stronie internetowej dittazimmermann/com/kategoria/wisiorki/ bardzo ładne i eleganckie wisiorki. Polecam tam zajrzeć, może uda Wam się coś dopasować :)

marysia
Posty: 388
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Piękne sukienki na wesele

Post autor: marysia »

Mnie nigdy nie udaje się niczego kupić stacjonarnie, albo nic mi się nie podoba albo nie ma mojego rozmiaru. Już nie raz przekonałam się o tym, że sukienki i inne ubrania lepiej kupować w sieci, w takich sklepach jak bialcon/pl/odziez/sukienki/sukienki-przed-kolano Ostatnio kupiłam tam kilka ciuchów i jestem bardzo zadowolona z ich jakości.

paulinajacka
Posty: 135
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:37 pm

Re: Piękne sukienki na wesele

Post autor: paulinajacka »

A może zamiast sukienki zdecydujecie się na plisowaną spódnicę, która również będzie świetnie się prezentować i podkreśli waszą sylwetkę? Pewnie zastanawiacie się jaka bluzka do plisowanej spódnicy? Warto zapoznać się z bardzo ciekawym i wartościowym artykułem z którego dowiecie się co z czym łączyć. Można zestawić top z plisowaną spódnicą w tym samym kolorze, aby stworzyć efekt spójny. Będzie on pasował na wesele i da efekt sukienki.
paulina modra