Inwestowanie

djonka
Posty: 248
Rejestracja: ndz mar 07, 2021 4:56 pm

Re: Inwestowanie

Post autor: djonka »

Moim zdaniem dobra opcja sa nieruchomosci, a juz zwlaszcza projekty deweloperskie gdzie mozna w kazdym momencie realizacji wlozyc kapital. Zajrzyjcie sobie na novafinances/pl/inwestycje/ - maja ciekawe propozycje i wysoka rentownosc

Lejdi
Posty: 70
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 5:44 pm

Re: Inwestowanie

Post autor: Lejdi »

Hejka, czy myślał ktoś z was o inwestowanie w kryptowaluty? Ja zastanawiam się nad dodatkowym źródłem dochodu i myślałem właśnie o takim rozwiązaniu jak obrót walutą cyfrową. Wiem, że są różne platformy, dzięki którym można wykonywać bezpieczne transakcje, a także takie strony jak ta gieldykryptowalut/pl/kursy-kryptowalut/, gdzie można nas śledzić bieżące kursy kryptowalut. Co sądzicie o takim sposobie zarabiania pieniędzy?

paulinajacka
Posty: 135
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:37 pm

Re: Inwestowanie

Post autor: paulinajacka »

Jeśli inwestujecie w swoją firmę i np. budujecie halę magazynową to pamiętajcie aby dobrać odpowiednie kominy dwupłaszczowe . Warto poznać propozycje, które oferuje firma Lavaster. Bardzo ważny jest cieczowy tłumik drgań. Jest to zbiornik, który posiada wewnętrzne przegrody, częściowo wypełnione cieczą, mocowany do kominów. Wiąże się z ograniczeniem drgań wywoływanych przez wiatr.
paulina modra

kasiunia
Posty: 454
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: Inwestowanie

Post autor: kasiunia »

Najpierw oszczędzamy a później inwestujemy, nie chcemy przecież aby nasze oszczędności traciły na swojej wartości. Kiedy oprocentowanie lokat bankowych jest na niskim poziomie w stosunku do poziomie inflacji - niestety tak się dzieje.Spójrzcie łaskawym okiem na akcje spółek , to może spowodować ,że wasz zysk będzie na zadowalającym poziomie.

rusinka
Posty: 40
Rejestracja: ndz wrz 12, 2021 2:09 pm

Re: Inwestowanie

Post autor: rusinka »

Obecnie jak inwestować to tylko w grunty, bo te jeszcze mają sensowną cenę, a na tym się nie straci kasy. Dodatkowo korzystam z ppk, co moim zdaniem jest dobrą inwestycją. 2% z pensji to niewiele, a w zamian będę mieć dodatkową kasę na emeryturze. A odkłada to się całkiem sensownie co widzę na mojeppk/pl/.

kasiunia
Posty: 454
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: Inwestowanie

Post autor: kasiunia »

W co inwestować aby nie stracić? Niestety ale takich pewników nie ma.Każdy rodzaj inwestowania wiąże się z ryzykiem ,które musimy zaakceptować. Jeśli nie akceptujemy nie powinniśmy inwestować. Jednym ze sposobów na ograniczenie ryzyka inwestycyjnego jest dywersyfikacja ryzyka inwestycyjnego , co to takiego? To inwestowanie w instrumenty o różnym poziomie ryzyka inwestycyjnego , więc przewidywanie ,że czarny scenariusz spełni się we wszystkich instrumentach jest mało prawdopodobne.

Jolka
Posty: 67
Rejestracja: ndz sie 02, 2020 7:34 pm

Re: Inwestowanie

Post autor: Jolka »

Myślę, że jeśli nie mamy doświadczenia przy inwestowaniu, to lepiej skorzystać z pomocy specjalistów. Odezwijcie się do marshallre/pl/ . Oni pomogą przy inwestowaniu w nieruchomości. Najpierw pomogą wybrać odpowiedni apartament, później mogą go zaprojektować i zajmą się obsługą najmu. Mają duże doświadczenie w tym zakresie, więc pewnie Wam pomogą.

łobuziak
Posty: 117
Rejestracja: czw wrz 03, 2020 7:22 am

Re: Inwestowanie

Post autor: łobuziak »

A może warto skorzystać z oferty tego biura tu cn-kaczmarek/pl/ To biuro działa na rynku nieruchomości od 2007 roku. Ma w ofercie mieszkania i domy na sprzedaż na terenie powiatu pszczyńskiego, cieszyńskiego, bielskiego, rybnickiego oraz Jastrzębia-Zdroju. Zerknijcie w zakładkę oferty. Może i was zainteresują te propozycje.

Sanfiko
Posty: 103
Rejestracja: pt paź 30, 2020 11:52 am

Re: Inwestowanie

Post autor: Sanfiko »

Uważam, że najlepsze inwestycje to inwestycje w nieruchomości. Warto pomyśleć więc o zakupie takiej nieruchomości inwestycyjnej. Polecam rzucić okiem na mieszkanie lublin: galadom/pl/ . Myślę, że to będzie dobry wybór.

kasiunia
Posty: 454
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: Inwestowanie

Post autor: kasiunia »

Wiele ciekawych informacji, za które bardzo dziękuję.