Urządzenia AGD

Awatar użytkownika
Perseuko
Posty: 472
Rejestracja: pn maja 06, 2019 11:14 am

Urządzenia AGD

Post autor: Perseuko »

Kupowaliście kiedykolwiek luksusowe urządzenia AGD? Wiecie na co warto się zdecydować? Mój znajomy polecił mi wczoraj taką stronę http://sternapolska.pl/. Muszę powiedzieć, że mają oni bardzo ciekawy sprzęt w swojej ofercie. Warto się tutaj na coś skusić? Może sami posiadacie urządzenia od nich? Czekam na wasze odpowiedzi, dzięki wielkie za pomoc!
Nie wiem, czy to moja szczególna cecha, lecz rzadko czuję coś prócz szczęścia

gbasia1
Posty: 73
Rejestracja: pt mar 12, 2021 8:41 am

Re: Urządzenia AGD

Post autor: gbasia1 »

Ja niestety kupiłam ekspres do kawy słabej jakości. Zaoszczędziłam, ale szybko nadawał się do naprawy. Na szczęście trafiłam na klinikaekspresow/pl/naprawa-ekspresow-zielona-gora i okazało się, że usterka wcale nie jest duża. Naprawa poszła szybko i odzyskałam w pełni sprawny sprzęt.

Molly
Posty: 145
Rejestracja: wt cze 23, 2020 6:20 pm

Re: Urządzenia AGD

Post autor: Molly »

Często przyczyną takich awarii jest twarda woda. Sporo urządzeń korzysta z wody i kiedy jest ona twarda sprzęt po prostu się psuje. Ale można tego uniknąć montując zmiękczacz wody. Są na rynku urządzenia jak to gastropuls/pl/uzdatniacze-zmiekczacze-manualne/zmiekczacz-uzdatniacz-do-wody-12-l-hendi-231227 które są wydajne i funkcjonalne. Ich montaż z pewnością się opłaca.