Organizacja wesela

mirka00
Posty: 170
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:46 pm

Organizacja wesela

Post autor: mirka00 »

Przed nami wielka organizacja przyjęcia weselnego. Już na samą myśl mnie mdli z nerwów. Co prawda to dopiero za 2 lata, ale już musimy mieć zamówione takie usługi jak fotografia ślubna katowice czy sala weselna. No, to zaczęliśmy poszukiwania. Może jesteście nam w stanie coś podpowiedzieć? Będzie to dla nas duże ułatwienie, bo sami zaczynamy błądzić jak we mgle.

poranek
Posty: 103
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:43 pm

Re: Organizacja wesela

Post autor: poranek »

Jeśli chodzi o organizację wesela to jest bardzo dużo różnych spraw do pozałatwiania. My mamy podwójną robotę bo mamy już dwójkę dzieci. I one także chcą na taką okazję wyglądać rewelacyjnie. Więc szukamy dla córek jakiś okolicznościowych sukienek i w tym celu przeglądamy różne strony z sukienkami. I tak też właśnie trafiliśmy na ten sklep mkmaryla/pl w którym to mają bardzo ładne takie sukienki. Także wydaje mi się, że coś wybierzemy z tego sklepu

Paulina
Posty: 221
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:15 pm

Re: Organizacja wesela

Post autor: Paulina »

A czy macie już wybraną dodatkową atrakcję dla gości na Waszym weselu? Moim zdaniem bardzo dobrze sprawdza się na takich imprezach fotobudka Wynajem takiej fotobudki w firmie foto-kabina/pl/ wcale nie jest drogi, a może dostarczyć gościom wielu wrażeń ;)

kasiunia
Posty: 455
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: Organizacja wesela

Post autor: kasiunia »

Organizację wesela tak na dobrą sprawę zawsze zaczynamy od poszukiwań i wynajęcia sali weselnej. Później jest jeszcze mnóstwo innych rzeczy do załatwienia, które są niezwykle istotne dla powodzenia całego wesela. Musimy koniecznie załatwić takie rzeczy jak suknia ślubna, orkiestra weselna czy fotograf. Miłym akcentem pojawiającym sie na weselach są ostatnio drobne prezenty dla gości weselnych. Spotkałam na jednym z ostatnich wesel taki oto klucz - otwieracz - z-milosci/pl/klucz-otwieracz-dla-gosci-srebrny-biale-hortensje .Bardzo ładna i praktyczna rzecz.

lunko
Posty: 764
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Organizacja wesela

Post autor: lunko »

Swoje wesele mam już za sobą, ale mam być w najbliższej przyszłości świadkową i pomagam przyjaciółce zorganizować wesele. Para Młoda zastanawia się nad fotobudką, a ja fajną ofertę znalazłam na stronie https://hulaj-dusza.com/fotobudka-wroclaw/ . Miał ktoś okazję z ich oferty korzystać? Co o niej sądzicie?

minella
Posty: 105
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 9:54 am

Re: Organizacja wesela

Post autor: minella »

Jak macie w planach wesele i będziecie potrzebować fajnego samochodu ro w wypożyczalni comfortcar ich nie brakuje. Można takie auto premium wypożyczyć za stosunkowo nieduże pieniądze. A jak chcecie dowiedzieć się więcej na temat wynajmu samochodów to warto poczytać tego bloga https://comfortcar.pl/blog/aktualnosci/ ... ie-oplaca/

masala
Posty: 153
Rejestracja: pt lis 20, 2020 10:37 am

Re: Organizacja wesela

Post autor: masala »

Warto też zorganizować różne detale na wesele. Praktycznym rozwiązaniem mogą być na przykład wina na wesele: https://winayo.pl/pl/i/Wesela/13 . Dobrze więc wiedzieć, gdzie można takie wina zamówić.