Remont biura - fit out

dorka4
Posty: 90
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:40 pm

Remont biura - fit out

Post autor: dorka4 »

Chcemy rozwinąć swoją firmę. Właśnie dlatego potrzebujemy więcej biur. Myślimy nad przerobieniem magazynów, które są nam niepotrzebne na biura. Zastanawiam się czy ta firma remontowo budowlana z Warszawy totalsec/pl/fit-out-prace-remontowo-budowlane/ da radę. Widzę, ze w ofercie mają realizacje fit out . Współpracowaliście może z nimi i możecie coś powiedzieć na ich temat?

pogoda
Posty: 45
Rejestracja: pt sty 31, 2020 1:02 am

Re: Remont biura - fit out

Post autor: pogoda »

Po przekształceniu przydadzą ci się regały, by w pomieszczeniu gospodarczym móc spokojnie przechowywać artykuły biurowe mieć do nich dobry dostęp ale także widzieć co kiedy trzeba domówić. Widziałam odpowiednie na e-regaly/pl/ szeroki wybór w regałach pozwala dopasować je dobrze do pomieszczenia tak aby było przejrzyście i wygodnie. Mają także dużą wytrzymałość na obciążenie więc bez zmartwień że przy nadmiernym obciążeniu nie wytrzyma.

Awatar użytkownika
ewelinaas
Posty: 5
Rejestracja: czw maja 14, 2020 2:07 am

Re: Remont biura - fit out

Post autor: ewelinaas »

Bardzo przydatne rady. Wielkie dzięki za pomoc!
"Strach jest jak balast w balonie - wystarczy go wyrzucić, aby się wznieść wyżej."

Zafira
Posty: 64
Rejestracja: pt maja 08, 2020 4:27 pm

Re: Remont biura - fit out

Post autor: Zafira »

Ja będę wkrótce otwierać swoje biuro tylko jeszcze potrzebuję kilka niezbędnych mebli do wyposażenia. Myślałam tym aby skorzystać z ofert sprzedawców na tej stronie taniomania/pl/g/tanie-meble . Meble są niedrogie i atrakcyjne, a poza tym jest ich duży wybór. Co o tym myślicie? Moim zdaniem to najlepsze rozwiązanie, bo w dodatku nie będę musiała szukać w sklepach i hurtowniach stacjonarnych.

tamara
Posty: 183
Rejestracja: wt maja 26, 2020 12:02 pm

Re: Remont biura - fit out

Post autor: tamara »

Ja mam w biurze zewnętrzne rolety i jestem bardzo zadowolona z tego rozwiązania. Przede wszystkim idealnie zaciemniają pomieszczenie ale także zwiększają bezpieczeństwo. Poczytajcie o zewnętrznych roletach na blogu zewnetrzne-rolety/com/pl/ .

Awatar użytkownika
rooty
Posty: 93
Rejestracja: pn maja 06, 2019 12:14 pm

Re: Remont biura - fit out

Post autor: rooty »

Przy okazji remontu powinieneś również zadbać o szczegóły. Nie może zabraknąć w biurze dystrybutora wody. I to dobrego! Coś takiego znajdziesz pod tym linkiem http://www.aquamo.com.pl/ . Mój szef wybiera właśnie w tej firmie. I nic dziwnego, gdyż oferują oni najlepsze rozwiązania w tym zakresie.
To, czy czarny kot sprowadza nieszczęście, zależy głównie od tego, czy jest się człowiekiem, czy myszą...

MaryAnn84
Posty: 36
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:29 pm

Re: Remont biura - fit out

Post autor: MaryAnn84 »

My też przymierzamy się do remontu i przede wszystkim chcemy wymienić sobie drzwi. Spodobały mi się szczególnie drzwi przesuwne do garderoby - golddoor/pl/pl/menu/drzwi/drzwi-przesuwne/drzwi-przesuwne-998.html To by było u nas świetne rozwiązanie, bo obecnie wcale tam nie mamy drzwi, bo tradycyjnie otwierane się nie mieściły. A takie by były w sam raz.

Zafira
Posty: 64
Rejestracja: pt maja 08, 2020 4:27 pm

Re: Remont biura - fit out

Post autor: Zafira »

Rozbudowujemy trochę nasze obecne biuro i chcemy zrobić w nim dodatkowe schody na wyższy poziom. Zależy mi aby były one dobrej jakości i drewniane ponieważ wszystko, co wewnątrz i na zewnątrz prezentujemy musi być najlepszą wizytówką naszej firmy. Jak Wam się podobają rozwiązania z tej strony drewdom/com/pl/schody-drewniane ? Moim zdaniem prezentują się solidnie i elegancko.

Bara66
Posty: 8
Rejestracja: pt wrz 11, 2020 12:58 pm

Re: Remont biura - fit out

Post autor: Bara66 »

Kiedy intryguje Cię ów temat to obligatoryjnie przejrzyj ten artykuł. W moim odczuciu wyszukasz tutaj wszystkie najważniejsze wskazówki. Gorąco zachęcam - papiernicze-online/pl .

Tadek
Posty: 19
Rejestracja: czw paź 08, 2020 6:27 pm

Re: Remont biura - fit out

Post autor: Tadek »

A jaką macie podłogę w biurze? My mamy stare płytki i chcemy zmienić chyba na żywice, bo czyściej to się prezentuję, nie ma fug i łączeń. Zastanawiam się tylko, czy ona też jest taka zimna jak płytki? Myślicie, że firma, która w realizacja ma głównie powierzchnie przemysłowe inter-floor/pl/kontakt/, zrobi posadzkę na mniejszej przestrzeni?