Klimatyzacja i sprzęt domowy

agnieszka354
Posty: 83
Rejestracja: pn mar 15, 2021 9:45 am

Klimatyzacja i sprzęt domowy

Post autor: agnieszka354 »

Hej. Czy ktoś z Was remontuje obecnie biuro? Bo jeśli tak to zdecydowanie super sprawdzi się, jeśli zamontuje w biurze klimatyzatory. Na czystyklimat/pl/ znajdziecie różnego rodzaju klimatyzatory, czy oczyszczacze powietrza.

Lejdi
Posty: 58
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 5:44 pm

Re: Klimatyzacja i sprzęt domowy

Post autor: Lejdi »

Ale klimatyzacja coraz częściej pojawia się nie tylko w biurach, ale i także w domach. I jest używana nie tylko do chłodzenia latem, ale i także do grzania zimą. SCOP (czyli wydajność) ma 3-4 krotnie większą niż piec na węgiel czy pellet. I jest to ekologiczne rozwiązanie. A jak do klimatyzacji dodać jeszcze fotowoltaikę - to rachunki za prąd spadają nam do zera. Jeśli chodzi o fotowoltaika piotrków trybunalski to działa tam np firma Universun, która świadczy takie usługi.

mirka00
Posty: 170
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:46 pm

Re: Klimatyzacja i sprzęt domowy

Post autor: mirka00 »

A ja się waham, dlatego Wasze wskazówki będą mi mile widziane. Czy wiecie może, jak to rozeznać? Interesuje mnie zarówno montaż klimatyzacji Rzeszów , jak i klimatyzatory przenośne. Co się bardziej opłaca pod względem wydajności? Jak to widzicie po latach użytkowania?

masala
Posty: 148
Rejestracja: pt lis 20, 2020 10:37 am

Re: Klimatyzacja i sprzęt domowy

Post autor: masala »

Przy budowie domu warto pomyśleć poważnie o instalacji klimatyzacji. Super opcją będzie klimatyzacja domowa Poznań StageWay: http://klimatyzacja-poznan.pl/ . Zachęcam do bliższego zapoznania się z ofertą tej firmy.