Domki holenderskie

Awatar użytkownika
Perseuko
Posty: 472
Rejestracja: pn maja 06, 2019 11:14 am

Domki holenderskie

Post autor: Perseuko »

Hej! Jeśli ktoś z was przymierza się do zakupu domku holenderskiego to zdecydowanie polecam wam skorzystać z tej oferty http://www.domki-holenderskie.org/ . Osobiście sam korzystałem z ich usług i muszę wam powiedzieć, że było warto! Te domki są naprawdę super! Mogą się przydać w wielu sytuacjach.
Nie wiem, czy to moja szczególna cecha, lecz rzadko czuję coś prócz szczęścia

poranek
Posty: 103
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:43 pm

Re: Domki holenderskie

Post autor: poranek »

Hejka. My właśnie przymierzamy się do zakupu domu ale raczej holenderski to nie będzie. Ja jednak wolę taki tradycyjny murowany dom. Dlatego też od jakiegoś czasu przeglądamy różne oferty. I tak też trafiliśmy na ofertę tego dewelopera galadom/pl/ który stawia bardzo ładne osiedle domków jednorodzinnych w Lublinie. Także umówimy się na oglądanie kilku domów i zobaczymy co z tego wyjdzie

armonia
Posty: 163
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:28 pm

Re: Domki holenderskie

Post autor: armonia »

Jeśli szukasz tego typu nieruchomości to sprawdź sobie co oferują właściciele na portalu dobryadres/pl/ofertynieruchomosci/domy . Bardzo fajny, przejrzysty, z wieloma ofertami do wyboru z całego Zachodniopomorskiego

lunko
Posty: 772
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Domki holenderskie

Post autor: lunko »

Taki dom holenderski też potrzebuje dobrego ubezpieczenia, jak nie wiecie jakie wykupić i gdzie to tutaj cuk/pl/porady macie dobry poradnik na ten temat. Ja jak szukałem dla mojego mieszkania polisy to też kierowałem się wskazówkami z tego poradnika.

Tadek
Posty: 19
Rejestracja: czw paź 08, 2020 6:27 pm

Re: Domki holenderskie

Post autor: Tadek »

Czy ktoś z Was projektował samodzielnie garaż? Własny projekt garażu to dobre wyjście, a my mamy wąską działkę, potrzebny nam trochę wyższy i dłuższy. Znaleźliśmy coś takiego garaze-blaszane.biz/pl. Mają swoje konstrukcje, ale realizują również projekty klientów, najbardziej podobają nam te drewnopodobne garaze-blaszane.biz/pl/garaze-blaszane-drewnopodobne/.