Polecany hosting ?

djonka
Posty: 248
Rejestracja: ndz mar 07, 2021 4:56 pm

Polecany hosting ?

Post autor: djonka »

Jaki hosting polecacie? z jakiego powodu wybraliście taką ofertę?

zonia
Posty: 97
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:19 am

Re: Polecany hosting ?

Post autor: zonia »

Sama jakiś czas temu przeglądałam same najlepsze oferty i znalazłam home/pl/prestashop/ znajomy korzystał z ich usług i bardzo mi polecał więc się zdecydowałam
Moduły fotowoltaiczne Sunergo https://sunergo.pl/moduly-fotowoltaiczne/

powder
Posty: 23
Rejestracja: wt gru 07, 2021 1:06 pm

Re: Polecany hosting ?

Post autor: powder »

Jeżeli chodzi o stabilny hosting to ja korzystam z mhw/pl/ i jestem bardzo zadowolony - hosting jest bardzo szybki i posiada wszystkie potrzebne funkcje. Moja strona internetowa stoi na tym hostingu już od ponad roku i nigdy nie było żadnych problemów. Oprócz tego, możesz wykupić u nich domenę oraz certyfikat SSL.

minella
Posty: 105
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 9:54 am

Re: Polecany hosting ?

Post autor: minella »

Słyszałam że inea biznes ma bardzo dobre rozwiązania dla firm. To nie tylko internet i ochrona w sieci ale teraz kiedy pracownicy często pracują zdalnie taka oferta bardzo się firmom przydaje

patriss
Posty: 123
Rejestracja: pt sie 14, 2020 1:40 pm

Re: Polecany hosting ?

Post autor: patriss »

W dużej mierze sprawdzam rozwiązania, które mają być pod moim kątem przygotowane, ale też mam problem z internetem i z hostingiem. Dlatego zerkam sobie czasem na takie właśnie narzędzia. Dodatkowo dla mnie ważny jest vat od importu , więc mam nadzieję, że sobie to jakoś wszystko rozliczę i będzie dobrze.

lunko
Posty: 763
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Polecany hosting ?

Post autor: lunko »

Co do hostingu na sklep internetowy to co mi polecacie? Bo już rodzaje płatności do niego mam wybrane, tutaj punkt.media/pl/aktualnosci/gospodarka/13956-rodzaje-platnosci-w-internecie znalazłem wszystkie potrzebne informacje. Polecam poczytać jak też się zastanawiacie.