Varme pompy ciepła

agnieszka354
Posty: 83
Rejestracja: pn mar 15, 2021 9:45 am

Varme pompy ciepła

Post autor: agnieszka354 »

Hej! Co myślicie o rozwiązaniu, jakim jest pompa ciepła? Obecnie tradycyjne piecie przechodzą w niepamięć, dlatego moim zdaniem warto zainwestować w bardziej ekologiczne rozwiązania. Zastanawiam się nad pompą ciepłą od marki Varme, to polska firma, która wykorzystuje do produkcji swoich pomp najlepszej jakości podzespoły. Do tego same urządzenia są wydajne i idealne do każdej przestrzeni. Pełną ofertę znajdziecie na varme.tech/ :) Co myślicie?

patriss
Posty: 123
Rejestracja: pt sie 14, 2020 1:40 pm

Re: Varme pompy ciepła

Post autor: patriss »

W zasadzie to ja wciąż się zastanawiam nad tym, jakie ogrzewanie wybrać, ale do pomp ciepła mi najdalej. Prąd jest tak kosmicznie drogi, że to niemal samobójstwo. Niemniej jednak może instalacje centralnego ogrzewania Rzeszów mnie zainteresują, kto wie. Dla mnie to taka klasyka, ale jak najbardziej wydajna. Nie ma to jak właśnie takie rozwiązania.

minella
Posty: 105
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 9:54 am

Re: Varme pompy ciepła

Post autor: minella »

Dla mnie pompa ciepła to jest doskonałe rozwiązanie. Dzięki niemu nie stresuje mnie już wzrost cen paliw. Instalacja jest bezobsługowa a pompa shizen którą ja mam zamontowaną to monoblok nadający się na niewielkie metraże także dlatego że charakteryzuje się cichą pracą