Drzwi

deborah
Posty: 531
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:46 pm

Drzwi

Post autor: deborah »

Polecacie drzwi wejściowe producenta erkado Wieliczka? Zastanawiam się nad ich zakupem i szukam opinii.

iriss
Posty: 60
Rejestracja: wt gru 15, 2020 1:29 pm

Re: Drzwi

Post autor: iriss »

W sieci znalazłam fajny model drzwi mikea.eu/product/linia-thermika-felc/ są to drzwi stalowe. Firma w swojej ofercie ma kilka ciekawych modeli i kolorów. Planuję zdecydować się na jeden z nich, tylko jeszcze nie wiem na który. Ponieważ muszę dokonać wyboru spośród trzech podobających mi się wzorów.

tutsi
Posty: 115
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:48 pm

Re: Drzwi

Post autor: tutsi »

Jeśli chodzi o mnie to od zawsze podobały mi się drzwi wykonane z solidnego, litego drewna, dębu na przykład. Jak urządzałam dom to zdecydowałam się na takie właśnie, zamówienie złożyłam w firmie Kris Drzwi. To polski producent, który już wiele lat działa na rynku. Realizują indywidualne zamówienia, drzwi wykonywane są pod konkretny wymiar.

karamba
Posty: 147
Rejestracja: pt sie 14, 2020 1:42 pm

Re: Drzwi

Post autor: karamba »

Jak to mówią, za dobrą jakość trzeba zapłacić i ja nie mam nic przeciwko temu. Mi się nawet wydaje, że rozwiązanie, jakie się dziś niektórym poleca, czyli drzwi wewnętrzne Rzeszów jest wartościowe. Nie wiem, na co Wy będziecie się decydować, ale koniec końców warto pomyśleć o jakości. Nie chcecie przecież za kilka lat ich wymieniać, prawda?

patriss
Posty: 125
Rejestracja: pt sie 14, 2020 1:40 pm

Re: Drzwi

Post autor: patriss »

Same drzwi nie są drogie, ale należy także pomyśleć o ich wyposażeniu. Dlatego uważam, że warto sprawdzić na przykład takie elementy jak klamki roothkin . Nie jest to może opcja dla każdego, ale ci, którzy się zdecydują, jak najbardziej będą zadowoleni.

lunko
Posty: 779
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Drzwi

Post autor: lunko »

Jeśli poszukujesz sprawdzonej firmy, w której kupisz drzwi do domu, to bez wątpienia, powinieneś sprawdzić ofertę firmy Milewski. Jest to producent drzwi kraków . Znajomy mówił mi, że są bardzo rzetelną firmą, dotrzymującą terminów. Mają bardzo duże doświadczenie na rynku.