Pompy ciepła VARME

agnieszka354
Posty: 83
Rejestracja: pn mar 15, 2021 9:45 am

Pompy ciepła VARME

Post autor: agnieszka354 »

Cześć! Czy ktoś z Was zastanawia się nad ekologicznym system grzewczym w postaci pompy ciepła? Jeśli tak to niedawno zamontowaliśmy w domu pompę ciepła od Varme. Warto wspomnieć, że to polska marka, która charakteryzuje się dużą wydajnością, ekologicznym i oszczędnym rozwiązaniem. Nie wymaga to przede wszystkim drogiego dolnego źródła ciepła, a sama pompa ciepła działa bardzo cicho. Na varme.tech/ możecie znaleźć od nich urządzenia o różnym typie.

beatabeta
Posty: 64
Rejestracja: pn mar 15, 2021 9:44 am

Re: Pompy ciepła VARME

Post autor: beatabeta »

Mogę polecić pompy ciepła marki Varme, znajdziecie produkty w dwóch seriach - monoblok Arendal oraz SPLIT Halden. Wszystkie pompy ciepła mają klasę energetyczną A+++, co pozwala na zaoszczędzenie pieniędzy na rachunki. Sama pompa ciepła polskiej marki Varme jest w pełni innowacyjnym i bezpiecznym urządzeniem.

Awatar użytkownika
Wajkud
Posty: 222
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:45 pm

Re: Pompy ciepła VARME

Post autor: Wajkud »

Ekologiczne rozwiązania w 21 wieku są bardzo popularne - w zeszłym roku zamontowałem pompę ciepła oraz panele fotowoltaiczne. Pomogła mi w tym firma https://ekoi.pl/, która działa na terenie naszego kraju już od wielu lat. Usługa montażu odbyła się w fachowy sposób, panele i stelaże są zamontowane bardzo stabilnie, a falownik działa bez zastrzeżeń. Ciężko w dzisiejszych czasach o tak rzetelną firmę działającą w tym sektorze!
Etykieta to umiejętność ziewania z zasłoniętymi ustami

karamba
Posty: 147
Rejestracja: pt sie 14, 2020 1:42 pm

Re: Pompy ciepła VARME

Post autor: karamba »

W sumie to ja nie wiem, jak działają te pompy ciepła, ale za to sprawdzałam, jak wszystko zbiera taka hymon/pl/panele-fotowoltaiczne-warszawa/ fotowoltaika i mam nadzieję, że w przyszłości uda mi się ją zamontować. To dla mnie nic takiego, że ja po prostu jej szukam, ale cieszę się, że będę mogła przyoszczędzić.