Paski LED

Awatar użytkownika
paffko
Posty: 5
Rejestracja: czw maja 14, 2020 10:08 pm

Paski LED

Post autor: paffko »

Hejka! Wiecie może gdzie uda mi się kupić paski led w dobrej cenie? Zależy mi również na świetnej jakości takiego oświetlenia. Polecicie coś sensownego? Wczoraj przeszukując internet trafiłem na tą stronę. Co o niej myślicie? Z tego co widzę to mają oni naprawdę atrakcyjne ceny. Warto w nich zainwestować? Dajcie znać.
"Tajemnica życia leży w poszukiwaniu piękna."

MaryAnn84
Posty: 36
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:29 pm

Re: Paski LED

Post autor: MaryAnn84 »

Z pewnością oświetlenie ledowe - hurtownia-swiatla/pl/zrodla-led robi duże wrażenie jeśli jest umiejętnie wplecione w aranżację. Można albo mocno oświetlić pomieszczenie, albo zrobić sobie romantyczny klimat. Do tego ledy są bardzo długotrwałe i minie trochę czasu zanim się przepalą.

arabica
Posty: 149
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:44 pm

Re: Paski LED

Post autor: arabica »

O tak, wszelakie oświetlenia led są dobrą opcją, ponieważ super naświetlają dom, wnętrza , meble i są oszczędne. Tutaj topmet/pl/pl/profile-aluminiowe-led/ możecie podpytać o pełniejszą ofertę i dowiedzieć się więcej o produktach led.

Awatar użytkownika
Iloo
Posty: 5
Rejestracja: wt wrz 01, 2020 5:15 pm

Re: Paski LED

Post autor: Iloo »

Faktycznie chyba opłaca się je kupić. Może niedługo się skusze.
"Mówienie tak bardzo przeszkadza w myśleniu." Tatuś Muminka

marysia
Posty: 375
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Paski LED

Post autor: marysia »

Źródła światła LED są o wiele bardziej przyjazne dla środowiska niż wszystkie inne rodzaje źródeł światła. Oświetlenie LED działa znacznie dłużej i zużywa mniej energii dzięki czemu jest ono przyjazne dla środowiska. Ja skorzystałam z oferty producent profili LED - świetna jakość, doskonały design i przystępne ceny.

armonia
Posty: 163
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:28 pm

Re: Paski LED

Post autor: armonia »

Paski led są super! Można je w różnoraki sposób wykorzystać, np. jako stworzenie nastroju w sypialni. Tutaj aranzujemy/pl/tasma-led-do-sypialni-jaka-wybrac właśnie taki pomysł znalazłam i chyba go wykorzystam u siebie :)

poranek
Posty: 103
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:43 pm

Re: Paski LED

Post autor: poranek »

Nie powiem bo słyszałam, że takie paski led są bardzo fajnym i nowoczesnym rozwiązanie, lecz ja szukam bardziej takiego dodatkowego oświetlenia na sufit. I tak jak szperałam w internecie to natrafiłam na ich ofertę oswietleniowki/pl/listwy-led-oswietleniowe-sufitowe,c161.html dzięki której udało mi się dowiedzieć, w jaki sposób można także fajnie i nowocześnie podświetlić sufit.

agnieszka354
Posty: 83
Rejestracja: pn mar 15, 2021 9:45 am

Re: Paski LED

Post autor: agnieszka354 »

Szukacie odpowiednich przewodów lub pasków instalacyjnych? Koniecznie zapoznajcie się z ofertą sklep.instalator.sosnowiec/pl/produkty/kable-i-przewody,2,19663, gdzie znajdziecie duży wybór produktów w sklepie Instalator :)

lunko
Posty: 747
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Paski LED

Post autor: lunko »

W nowoczesnych wnętrzach nie powinno zabraknąć pasków led. Jest wiele możliwości co do wykorzystania ich, ale też naprawdę fajnie wyglądają. Na stronie: iraa/pl/tasmy-led-jak-wykorzystac-je-we-wnetrzach/ jest wpis, który podpowie jak można wykorzystać taśmy led. Warto poświęcić chwilę na zapoznanie się z nim.

armonia
Posty: 163
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:28 pm

Re: Paski LED

Post autor: armonia »

Paski LED to bardzo dobry sposób na dekorację wnętrza i stworzenia unikalnego klimatu. Zachęcam do poczytania artykuł forummeble/pl/jak-efektownie-udekorowac-sypialnie-przy-uzyciu-paskow-led/ , znaleźć w nim można kilka pomysłów na to jak efektownie można wykorzystać paski LED w sypialni i pozostałych pomieszczeniach